Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire tolerálnátok ha egy lány (akivel nemrég óta jártok) elmondaná, hogy aszexuális?

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyok együtt egy sráccal mégis úgy érzem, hogy minél hamarabb el kell neki mondanom.

Még mielőtt valaki megkérdezné, hogy akkor miért is vagyok vele együtt: Szeretem ha szeretnek és én is szeretek valakit szeretni szexuális élet nélkül.



2016. dec. 30. 14:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire.
2016. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem lenne gond, ha szeretem a lányt. Nem minden a szex, és meg lehet beszélni a dolgokat.
2016. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem és valószínű a legtöbb embernek fontos a szex is. Így ez felejtős. Esetleg úgy, ha ilyen szinten nyitott a kapcsolat, és akkor mással lehet, de persze ez azért nem az igazi.

Azt megírhatnád (akár priviben is), hogy mindig is az voltál, vagy volt egy rossz élmény, vagy még nem próbáltad, de nem is akarod, vagy félsz valamitől, vagy csak a pasid iránt nem vonzódsz...?

2016. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Szex nelkuli kapcsolatot baratsagnak hivjak. Abban az esetben amugy talan igen ha nyilt kapcsolat lenne. Ha nem adod meg neki a szexet, vagy nem szivesen, nem kivanod, nem varhatod el tole, hogy a baratsagodert cserebe mindjon le rola.
2016. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
valószinű nem fogja tolerálni a dolgot, de ha szeret akkor nagyon fog bizni benne hogy ez megváltozik nálad! sok sikert!
2016. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tolerálnád azt, hogy a szexuális életem más nővel élem meg, míg veled az érzelmi oldalát, akkor működne a dolog. Nekem furcsamód a kettő megy nehezen ugyanazon lánnyal. 27/F
2016. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
40%
Én azért adnék esélyt a kapcsolatnak. Sokat beszélgetnék Veled, megpróbálnám kideríteni az aszexualitásod okát, a kapcsolat elején mindenképp reménykednék, hogy ezen még lehet változtatni, és lehet Neked is egy jó pont lenne az hogy látnád rajtam, hogy törekszem arra hogy boldoggá tegyelek.
2016. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

őszintén?

semennyire.

minden kapcsolat mozgatórugója a jó szex.

mellesleg egy valamire való férfinak vannak alap igényei szexualitás téren, amit a hormonok irányítanak, ez a fajfenntartás része.

én eleve el sem tudnám magam képzelni egy ilyen kapcsolatban, még kompromisszumokkal sem, mert ismerem magam.

szóval szerintem mihamarabb mond el neki, aztán ki tudja lehet ő is valamilyen szinten aszexuális, és tudja tolerálni ezt a szitut.

2016. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

A barátság meg a szex nélküli kapcsolat azért nem ugyanaz. Pl egy 10 éves házasságban már nem biztos, hogy minden nap van szex, viszont a barátsághoz képest azért sokkal több.

Én is amondó vagyok, hogy a szex nem minden, de nagyon nagyon nagy elvárás lenne egy pasitól, hogy a te aszexualitásod miatt ő se szexeljen soha.

2016. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
Igen de a hazassagban regen volt szex, volt ideje kialakulni a szeretet kotelekenek. Ahhoz viszont kellett a rozsaszin kodos szexel teli idoszak.
2016. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!