Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 190 centis pasi és 158 centi nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190 centis pasi és 158 centi nő?

Figyelt kérdés

Ezek csak számok, nyilván nem ez a döntő. De akkor is.


N


2019. nov. 2. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Sztem picit sok az a majdnem felmeteres kulonbseg 😅
2019. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik jó és vállalják - nekem édes mindegy...
2019. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Életemben először átkozom, hogy ilyen pici vagyok 😅
2019. nov. 2. 22:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejöttök egymásnak akkor miért ne? Egyébként is mi köze hozzá bárkinek is rajtatok kívül :)
2019. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

A magasság nem számít. Én többnyire azon vagyok kiakadva, ha a nők rám teszik, hogy a magas sarkúban 3-4 centivel magasabbak nálam (176 cm vagyok). Ilyenkor javaslom nekik, hogy akkor randizzanak a cipőjükkel és alakítsanak vele családot.:D

A kérdésre válaszolva, nem, egyáltalán nem gond, hogy ki milyen magas, ha nagyon kedvelitek egymást. engem például nem zavart soha ha a nő magasabb volt tőlem

2019. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Úgy ismerkedtünk meg, hogy játszottunk online és kép se volt meg semmi csak egymás hangját hallottuk.

Jó pár kört mentünk mire kiderült én meg anyaaam... xd

2019. nov. 2. 22:41
 7/14 Barnabas333 ***** válasza:
Én 190cm magas vagyok és egyszer volt 155cm magas barátnőm. Azóta 160cm az alsó határ nálam. De sok sikert nektek! Minket sokszor kinevettek utcán és diszkóban... Mondjuk nem ez zavart, hajolnom kellett sétánál, szex után fájt a nyakam. De te 3cmvel magasabb vagy.
2019. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sokszor kell leülni az tuti, akkor majdnem egymagasak az emberek 😂
2019. nov. 2. 22:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Anyámék 17évig voltak házasok. Fater 198cm volt anyám 160 magas. Anya kimondottan szerette mert egy stabil hegy volt aki mindig biztonságot nyujtott. Olvastam egyszer a Testbeszéd a szerelemben c.könyvben,hogy az ideális magasságkülömbség megfigyelések alapján 4-6cm. Ettől vannak nagyon eltérő boldog párok, de átlag4-6.

Hogyha boldogok vagytok együtt, ráadásul nem is képalapján ismerkedtetek meg ,akkor miért ne próbálnátok meg? Hogyha nem jön be adtatok egy esélyg. Ha bejön akkor ásó kapa nagyharang!Sok boldogságot!

2019. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ugyan.. Majd egyszer biztos.

Nem csak a magasságom miatt vagyok elátkozva... Hamarosan Amerikába költözik.

De azért köszi 😃

2019. nov. 2. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!