Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy szilveszter...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szilveszter estélyén itt ülök egyedül a gép előtt és elkeseredetten próbálom magammal elhitetni, hogy 15 helyett 16 centis a péniszem?

Figyelt kérdés
Most maszturbáltam nemrég, szokás szerint 3 perc alatt elmentem, de előtte többször megmértem. Vonalzóval, a fülhallgatóm henger alakú dobozával ill. tollat is helyeztem mellé és képtelen vagyok eldönteni, hogy 15 vagy 16 hosszú. Görcsösen és elkeseredetten nézegettem és inkább 15-nek tűnik, de amikor ülve, terpesztve és enyhén benyomva mértem akkor 16 jött ki, amikor meg álltam egyenesen akkor 15-öt mértem. Szűz vagyok sose volt barátnőm, de ha egyszer lenne és lemérné poénból/kíváncsiságból, akkor elég ciki lenne, ha úgy mérné, hogy akár 14,5-15 jöjjön ki, mert esetleg nem úgy méri ahogy én. Mert ilyen is előfordult már velem, hogy 14,5 jött ki, de akkor lehet már kicsit lankadt is. De ülve valahogy mindig 16 jön ki és fogalmam sincs melyikre hagyatkozzak, ha a csaj megkérdezi a méretemet. Szeretnék abban a hitben élni, hogy 16, de a lelkem mélyén talán érzem, hogy 15. Annyira szerencsétlennek érzem magam. :(

2018. dec. 31. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj de elég szánalmas
2018. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, minden fejben dől el! 😀
2018. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
😂😂😂😂
2018. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
😂😂😂😂😂😅😅😅😅😂
2018. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még tudnád, hogy a nőket nem farokkal kell kielégíteni! Akkor mennyit agyalnál- F/60
2018. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 alonelyman ***** válasza:
100%

Tetszik hogy ismered a szarkazmust, ironiat :D

Jó fej vagy :)

2018. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszteri programnak nem rossz

De vehetnél elő akár egy nyelvtan könyvet is, és legalább konstruktív lenne a magányod, ha ismernéd az LY és a J közötti különbségeket

2018. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azon az 1cm-en mi múlik?
2018. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Azon az 1cm-en mi múlik?"


Számos csajtól hallottam már, hogy számukra 16-tól kezdődik a normális méret és a 15-öt pedig már kicsinek nevezte.

2018. dec. 31. 18:18
 10/24 anonim ***** válasza:

20és30éves korom között képtelen voltam benyomva 16-17nél jobbnak megmérni.Nem alulról mértem! Reálisan 14-16 lehetett.De nem foglalkoztam annyit vele mint te.Idősebben talán a sport,szex nővel,gyakorlatok hatására a számítógép billentyűzetét baloldaláról alá rakva minimum a I betű vonaláig ér,ellazulva a végéig de két marokra fogva és mintha megdugnám a két markom annyira kijön a feje mintha az O billentyű közepéig,végéig érne.Ezt punciban is érzem hogy sokkal jobb lett.19-20 között is mértem már.

Erős erekciónál 19nek benyomva ezt régen soha!

Nekem úgy tűnik hogy egy egész makkal hosszabb lett mint fiatalon.

Semmi gond lehet hogy neked is jobb lesz és meg kell tanulnod használni.


Miért nem jelqingezel?Türelem!


Egyébként amit leírtál úgy tűnik talán 1cm rövidebb vagy mint én,akkora farkad van mint egy kisebb csődörnek és itt aggódsz..

2018. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!