Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aberrációnak/ kezelendő kóros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aberrációnak/ kezelendő kóros állapotnak számít ha imádom a pasik fenekét nyalni? 19L

Figyelt kérdés
Úgy értem kapcsolatban, szóval ha felhozom ezt egy srácnak mennyire fog betegnek nézni?

2019. nov. 4. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
En azt gondolom, hogy orulne neki. De ezt az aktualis partneredtol kell kerdezni.:)
2019. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Menjek ezzel pszichológushoz?
2019. nov. 4. 10:48
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy betegnek nézne..
2019. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell pszichologushoz menni ezzel, ha teged ez izgat akkor keress olyan partnert akit ez izgat szinten. Bar ugy gondolom nem nehez!:)
2019. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden olyannal kell orvoshoz menni, ami neked vagy a környezetednek teher.

Teszem azt egy pedo mehet bátran. Egy mazohista (amíg nem szenved maradandó sérüléseket) nem szorul orvosra.

Ezzel másnak tuti nem ártanál. Neked gond?

Amúgy szerintem van aki szereti, van aki engedné de nem élvezné és van aki elzárkózik.

Ha az elzárkózással találkozol akkor mi lesz? És ha a nem lel élvezetet benne akkor "cserébe" valamit ami neki nagyon jó?

2019. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Én meg a nőkét szeretem.
2019. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem túl egészséges... Kérd ki szakember véleményét, az a biztos
2019. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A szexben minden szabad amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS a partnered is beleegyezik, kölcsönös örömet okoz.

Nem átlagos vágy, de nem is aberráció, nem kell vele orvoshoz fordulnod, sokan csinálják. Beszéld meg a partnereddel és ha beleegyezik akkor csináljátok (sok ffi szereti).

2019. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Én még sosem próbáltam, de ha te élvezed és a pasi is akkor miért ne..
2019. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Elég ritka, de vannak lányok akik a lehető legnagyobb természetességgel, amint először megláttak meztelenül, rögtön, keres nélkül a seggem kinyalásával kezdték.
2019. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!