Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik alkalom számít a szüzesség elvesztésének?

Figyelt kérdés

Első alkalommal mikor próbálkoztunk nem tudta berakni rendesen, épp hogy a hegye bent volt, de fájt és elkezdtem vérezni is, így abba is hagytuk rögtön, nem volt semmi. Másodszor mikor próbáltuk akkor is fájt egy kicsit és véreztem is, de akkor már tudott csinálni pár lökést és élveztem is.


A barátom is akkor vesztette el, és gondoltam az egy éves évfordulóra meglepem (ezért nem akarom őt megkérdezni, hogy szerinte melyik) valamivel, de egy kis dilemmába ütköztem, hogy melyik időpont az "igazi", mert a kettő próbálkozás között eltelt egy hónap. Barátnőm szerint az első, de én inkább a másodikat tekintem annak, mert az elsőnél szerintem nem sikerült, mert hogy mondhatnám azután "szexeltem már nem vagyok szűz" pedig rendesen nem is hatolt belém és nem is tartott talán még egy percig se, de barátnőm szerint ez nem számít mert véreztem. Szerintetek az elő vagy a második?



2019. nov. 1. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az első, a szűzhártyád nem a méhednél van, makkal is át lehet szakítani
2019. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne szerencsétlen? Szerintem meg pont hogy normális ha nem erőltette tovább akkor. Pedig nézhette volna a saját érdekeit is.

A kérdésre válaszolva pedig szerintem is az első. Elvégre onnantól nem vagy szűz ha már volt benned pénisz. És bár csak kicsit volt benned akkor, de már az is számít, attól még benned volt.

2019. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
49%

Én abszolút megértem a helyzeted, a helyedben én is csak a második alkalmat tekinteném a szüzességem "elvesztésének", de gyakorlatilag a legelső majdnem sikeres behatolás hozta meg a fizikai eredményt.

De én csak azt mondom hogy tekintsd azt az időpontot a szüzességed ekvesztésének amelyiket te annak érzed. Erről úgyis megoszlik az emberek véleménye.

Én is a legelső évdordulonkon feküdtem le először a barátommal akivel már 3 és fél éve vagyok együtt, (akkor vesztettem el a szüzességem is) hiába volt már előtte egy két példa a behatolás probálkozására. Én ezért tekintem az első végigvitt aktust a szüzességem elvesztésének időpontjaként.


18/L

2019. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az első és nem a vérzés miatt, rengetegen vannak akik nem véreznek egyáltalán. Járt benned pénisz, nem vagy szűz.
2019. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Gyakorlatilag az elsőt mondanám, de szerintem kettőtök között érzelmileg beteljesedve a másodiknál lehetett.
2019. nov. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Ezt beszéljétek meg.


Nálunk úgy volt, hogy két hete jártunk már. Nagyon ideges voltam a szüzességelvesztésem előtt... így elmentem prostihoz még délelőtt.



Aztán este mentem át egy üveg borral, és azt tartom igazi szüzességelvesztésnek.

2019. nov. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is hasonlóan vesztettem el, bár én nem véreztem az első alkalommal, előbb abbahagytuk. Én így egyértelműen a másodikat tekintem annak. Nekem a helyedben is az számítana, mivel lelkileg akkor tudtátok átélni az egészet, és szerintem egy kapcsolatban ez számít.
2019. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén? Ez csak neked fontos hogy mint dátumot megjegyezd. A pasik nem nagyon "évfordulóznak", valószínűleg annak is örülhetsz ha csak körülbelülre tudja az első aktus datumát... ebből kifolyólag ne csinálj ekkora ügyet a dologból, átlagolj oszt jóvan. (Vagyis ha október 1 és november 1 volt a 2 dátum, akkor október 15.én ünnepelj, ha ennyire nem tudod eldönteni)

19L

2019. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Pasiként én abszolút nem emlékszem az elsőre napra pontosan. Talán november volt.


Ami jelentőségteljesebb az az összejövés évfordulója, vagy első randi.

2019. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
62%
Nálam is ugyan ez volt a helyzet mint nálad, hogy az első nagyon rövid volt és kb semmi így barátommal a másodikat tartjuk "az igazi elsőnek"
2019. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!