Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lenne értelme,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme, hogy csak alkalmanként találkozzunk?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem annyira ezt a lányt viszont lehet, hogy a szexhez lenne kedvem vele, viszont ő elsősorban kapcsolatot szeretne, de szerintem ő is benne lenne abba, hogy néha-néha találkozgassunk. Nekem az a problémám, hogy nekem nem tetszik ő, de mivel férfiból vagyok nyilván a szex az szóba jöhet. Ráadásul idősebb nálam 2-3 évvel és még szűz.
2019. nov. 4. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem, hogy belemenne

De ha igen, akkor miért ne

Csak ő is élvezze, ne csak magadra gondolj

2019. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem semmiképp sem, aljas ember húzás lenne elvenni valaki szűzességét, amit ő annak adna, akivel őszintén szeretik majd egymást egy komoly kapcsolatban.


Mennyi idős vagy egyébként?

2019. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, s legyél vele annyira korrekt hogy nem hitegeted, nem keltesz benne hiú ábrándokat. Bár a legjobbat akkor tennéd vele, ha nem magadra figyelnéd, hanem útjára engednéd.
2019. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hitegetem, én megmondtam neki, hogy én nem akarok kapcsolatot, viszont a szexben benne lennék.
2019. nov. 4. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Kinézett magának.. úgyis addig fog legyeskedni körülötted amíg meg nem dugod. :D

A lányok ilyenek:) nem igazán tudják elfogadni, hogy ők valakinek nem tetszenek.. mindig az kell történjen amit ők a fejükbe vettek. Persze majd úgy manipulálja a dolgokat, hogy nem ő mondja ki, hogy dugni akar veled, hanem ő csak belemegy ha te megkéred:) így legalább a végén lehetsz te a szemét, mert te csak megdugni akartad és meg is dugtad.. + mégsem ő volt a rámenős nő, aki csak szexet akart egy férfitól.. mert ugye, az milyen már? Azt a nők többsége lenézi és ellenzi, mert fúj szemét férfiak:)

Hát így kerek a világ.


Nyilván nem minden nő ilyen, de a legtöbb sajnos igen.

2019. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik de azert megdugnad... ez hogy van?:O
2019. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerintem mi férfiak vagyunk így egy páran azért :D
2019. nov. 4. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat en tuti nem dugnek olyannal aki nem tetszik

Emberek vagyunk, nem állatok

2019. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!