Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme még ezt erőltetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még ezt erőltetni vagy mondjam meg neki hogy ne találkozzunk többet?

Figyelt kérdés
Egy sráccal találkoztunk eddig háromszor úgy látom teljesen odavan értem, nagyon rendes, figyelmes , eszemmel nagyon értékelem, hogy érdeklődik viszont nem vonzódom hozzá, "nincs meg a szikra", nem köti le a gondolataimat , nem tudom elképzelni, hogy intim viszonba kerüljek vele. (Pár hete szakítottam előző barátommal, aki átvert hazudott, de még mindig sokat gondolok rá, nem dolgoztam még fel teljesen.)
2016. szept. 13. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

1. addig míg nem zártad le a múltat, mi a fenének akarsz te új kapcsolatot? kapcsolatfüggőségben szenvedsz?


2. ha nem vonzódsz hozzá, akkor minek kezdtél el vele ismerkedni? (ha nekem nem tetszik külsőre valaki, akkor még válaszolni se fogok a levelére, nemhogy még elkezdenék vele beszélgetni?!)


3. gondolkodj már józan paraszti ésszel! ha nem vonzódsz valakihez, akkor minek akarnál vele kapcsolatot?


4. "erőltetni" így akarsz te kapcsolatot? ha már valamit erőltetni kell, az már kényszer kislány!!!

2016. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki ezeket!

Attól még lehettek jó ismerősök, évek múlva bármi kialakulhat. De ez így valóban nem párkapcsolat, ha nem vonzódsz hozzá.

2016. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért hitegetsz mást, ha még nem zártad le a múltat?
2016. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van mindenkinek! Pár hét szakítás után még nem vagy túl az exeden! Nincs értelme a másikat hitegetni! (Nekem közel egy éve volt a szakításom, most ,,kezdek" közeledni a nőkhöz..) 28/f.
2016. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!