Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még erre bármiféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még erre bármiféle reális esély?

Figyelt kérdés
Adott egy 31 éves férfi, aki sose érintkezett nővel, de egy csoda folytán találna olyat, akivel átesne mindenen?

2019. nov. 4. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csoda? Arra varsz, h beugrik valaki most melled az agyba es lefekszik veled, csak mert szuz vagy? Ha neked ez a csoda akkor nem. Ha az, hogy ismerkedsz akkor igen. Vagy rosszabb (de nem a legrosszabb esetbe) ott a prosti, mint megoldas
2019. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A remény hal meg utoljára!

Légy nyitott az ismerkedésben, sokat menj emberek közé, legyél érdeklődő a másik iránt, (nem összekeverni a tolakodással!), legyél illedelmes, jól nevelt, udvarias, de nem nyáladzó! Visszautasítás esetén se legyél goromba!

Legyél normális férfi!

2019. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a csodára hiába vársz, vagy akarsz nőt magadnak vagy sem, ha igen akkor tegyél érte
2019. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyan szinten kezdem feladni az egészet, hogy az öngyilkosságot is fontolgatom.
2019. nov. 4. 22:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csodára vársz akkor nem fogsz találni. Egy nő szerelméért keményen meg kell dolgozni, sok kudarccal, elutasítással jár. Aki erre nem képes az várjon a csodára.

Az életben semmi nincs ingyen meg a 31 éveseknek sem.

Akkor sem ha öngyilkossággal fenyegetőzöl, anyuci pici fiacskája.

2019. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csoda a mesében van. Én kifejezetten csúnya pasi voltam mindig, kőkemény, hónapokig tartó munka volt minden egyes nő, akit meghódítottam. De nem panaszkodom, így is jópár nő volt az enyém, most meg már feleség gyerekkel. (42F)
2019. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a kérdést mintha már feltetted volna, nem? Mire számítottál? Hogy megsajnál valaki? Szerencsétlen lúzer vagy, egy nyafogó kis senki, férfiatlan pöts. Ne fontolgasd, nyugodtan vagdosd fel az ereidet! A férfiakat szeretem nagy F-el, nem a hisztis kisgyerekeket. Akkor se érnék hozzád, ha egyetlen hímnemű lennél a Földön. És a nők 99,9%-a ezt pont ugyanígy gondolja. A maradék 0,1%-nak fizetni kell. Hajrá, ne válogass! 😉
2019. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély. :)

Gondolom, már gondolkodtál azon, hogy vajon miért nem voltál még nővel. Ha megfogalmazódtak benned válaszok, akkor igyekezz javítani ezeken a ,,hibákon". Ugyanilyen fontos, hogy legyél nyitott mások felé.

Én nem ismerem ezeket az okokat, de biztos vagyok benne, hogy nálad reménytelenebb helyzetben lévő embernek is sikerült találnia valakit. Én drukkolok neked.

2019. nov. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy nem is muszáj összejönnie. Az önkiteljesedéshez és a boldogsághoz nem feltétlenül kell egy kapcsolat.
2019. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akaszd föl magad!Más megoldás nincs!
2019. nov. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!