Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van rá reális esély, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá reális esély, hogy beengednek egy gay szaunába Pesten? 3 hét múlva leszek 18.

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
persze h beengednek csak vigyázz benedobogjon :D
2018. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van
2018. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb diákigazolványra még kedvezményt is adtak :D szóval szerintem simán beengednek, kérdés hogy érdemes e ilyen helyre menned. Sosem voltam de aenki nem mesél róla szépeket
2018. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Persze, én is ki akarom majd próbálni valamikor.


Írj ha nem akarsz egyedül menni.


21/f

2018. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A páromat igazoltatták a Magnumban belépéskor. Ha nem mult volna 18, nyilván be sem engedik.
2018. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
van egy tini haverom aki 16 éves kora óta jár oda... tuti beengednek. Egyszer amikor 17 évesen mentem, és beengedtek, akkor már oda volt készítve a törcsi, pacsker... meg sem kérdik mennyi vagy, csak a törvény miatt kell sztem.
2018. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én anno 16 évesen többször is voltam, ha nem ordít rólad és nem mindenkivel kavarni mész (mert hogy kiskorú kavarjon ott mindenkivel egy veszélyes játék), akkor békén hagynak. Anno rám se mozdultak meg semmi mert senkinek nem reagáltam a nyitására mert fiúmmal voltam.
2018. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Hivatalosan 18 év alatti nem mehet be. Ha azt látják, hogy nagyon fiatal vagy személyit kérnek és nem engednek be. Ha idősebbnek nézel ki, akkor nem fognak személyit kérni.
2019. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!