Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyum bejön a pàromnak. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum bejön a pàromnak. Ez normàlis?

Figyelt kérdés

#furcsa #perverzió #együttèlés
2019. nov. 6. 02:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Olyan tipikus gyk-s kérdés: semmi infót nem mond el, csak kérdez egy rövidet.
2019. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha csinos fiatalos,kívánatos az anyuka bizony nagy az esélye,hogy előbb vagy utóbb lesz szex is! És ezt nem viccből mondom.. sok ilyet tudok.
2019. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12

Persze, evidens, hogy egy dolgozó, felnőtt, férjes édesanya a felcseperedő nevelt kislánya iskolás fiújával akar lefeküdni. "Sok ilyet tudsz", ja, gondolom :D Minden világtalan fórumozó itt "sokat tud", főleg olyan sztorikból, amit a brazzersből lestek el.

Persze, hogy a lánynak az anyja majd a barátjával fog félreb@​szni, ez olyan szokásos, hogy várható is, hiteles hogy te ilyet már sokat láttál. :\

(...gyakorikerdesek things...)

2019. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondom!!!

Az,hogy te unalmas,szürke környéken élsz az nem az én hibám!

Egy 38 éves anyukának volt egy 17/18 éves lánya,akihez járt egy fiatalember aki olyan 22 éves lehetett.. na ő keményen dugta az anyukát!!! Sok időn keresztül! Egyszer valahol meglátták őket erdőben talán.. és onnantól kezdve ment a hír könnyen! A lány nem hitte el, végül azóta is együtt van az anyós kúrú legénnyel,de elköltöztek külföldre új életet kezdeni.

Olyanról is tudok,hogy egy fiatal 16,17 éves srác gyakran járt egy házhoz ahol a barátnője volt. Az anyuka egy nagyon undorító kinézetű nő volt...mint Terry Black és Bibircsók keveréke! A lány egy alkalommal még nem ért haza, (ekkor még nem volt elterjedve a mobil) és ez a kiéhezett asszony a gáztűzhelyhez szorította a legényt,és azt mondta neki,hogy Lacika.. gyere b....ál meg gyorsan! A gyerek egy igénytelen félnótás volt.. megtette,de el is dicsekedett vele a haverjainak meg mindenkinek. A szülei is megtudták és jól leverték a csúnya asszonyt! Na meg persze a lánykával is megszakadt a kapcsolat!

A szomszéd utcában is olyan szexet kívánó asszony van,hogy amikor ment az udvarló a lányához, a lányt elküldte a távolabbi boltba!Amikor visszaért a lány zárva volt még az ajtó!(bezárkóztak)

Szóval nagyon sok sztorijaim vannak.. de nem csak ilyen anya dugásokról szóló!

Ez egy ilyen hely! Zajlik az élet!

2019. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Jó, lehet hogy a hős utcában, diószegiben, meg borsod egyes településein, tehát a leglecsúszottabb társadalmi kultúrákban "zajlik az élet", azt nem vettem számításba.


De az egész dolog sántít, egy 16 éves kis kamasz mond egy ilyen sztorit, és azzal menőzik hogy kinek az anyját b@​szta meg. Erre a felnőttek meg rögtön elhiszik és ráugranak, fel sem merül hogy karcsikának még bilibe lóg a keze?

Amúgy igen, a nehezen integrálható lepra kultúrákban, ahol apa a tököli börtönbe 19 évesen került, a lefialt gyereket meg kirúgták a 3. iskolából mire elérte a 6. osztályt, ott meglehet hogy mindenki közösül össze-vissza. Bocs, nem tudtam mire asszociálsz.

De itt szerintem inkább az amerikai pitéről álmodozó iphone-növendékről van szó, már ha nem eleve kamu a kérdés, mert hajnali 3kor feltenni ezt úgy hogy egy válasz és reakció sincs, annak tipikus troll szaga van.

2019. nov. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd!

Értem,hogy mire akarsz célozni, igen.. van igazság a te feltételezéseidben is,de nehogy azt hidd,hogy csak és kizárólag az alja rétegeknél fordul elő. Nem!!! Az első sztoriban amit írtam kifejezetten a falu értelmiségi rétegéhez tartoztak. Az,hogy valaki (az anyuka) szereti a szexet és a fiatalokat,az megint egy más tészta! Lehet,hogy a hormonok a felelősek,de általában az elhanyagolt,vagy elvált 40-es vagy feletti anyukák "bolondulnak" meg olykor! Lehet,hogy korábban ők sem gondoltak volna ilyenre,az is lehet,hogy megbánták a tettüket,de tényleg létezik ilyen a felső kör/rétegnél is!

Ugye általában,hogy is néznek ki ezek a fiatal bikucik..? Izmos felső test,belőtt haj,kisugárzás.. a nő is emberből van! És ez tetszik neki.. lehet,hogy nem az anyukák kezdenek ki a srácokkal hanem fordítva, csak nem tudnak ellen állni a kisértésnek!

2019. nov. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze. Szóval velem történt meg hogy szerelmes voltam egy lányba és amikor megláttam az anyját fürdőruhában riszálni egész nap a konyhában teljes kész voltam.
2019. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

15-ös: "Jó, lehet hogy a hős utcában, diószegiben, meg borsod egyes településein, tehát a leglecsúszottabb társadalmi kultúrákban "zajlik az élet", azt nem vettem számításba."

Édes jó Istenem, hogy el vagy te tévedve...

Nem voltál te még medence-patyn, igazi garden-partyn - vagy egy hajón, vagy egy swingerben...

Nehogy azt hidd már, hogy a lecsúszottak az erkölcstelenebbek: a felkapaszkodottaknál nincs undorítóbb, hidd el!

2020. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Nem voltál te még medence-patyn, igazi garden-partyn - vagy egy hajón, vagy egy swingerben..."


Ennek mi köze van ahhoz, amiről fél éve folyt a vita? Ha jól látom most itt meg jól emlékszem, arról volt szó, hogy a 16 éves pelyhes kuki mennyire életszerű, hogy megdugja a 18 éves barátnőjének hamvas és szexi milf anyját. Erre mondtam, hogy ostoba bullshit, amit most is tartok, csak képzelj el egy nőt aki jól tartja magát, mennyire életszerű hogy a nevelt lányát, akit eltart és akire költ, ilyen debilen köpi szembe. (Felnőttek szeretővel szoktak félrelépni, nem gyerekekkel.) Amit idéztél, az pedig az, hogy az elcseszett életűeknél más tészta ez "megdugom a fiam csaját, meg a fiam is dugja a féltestvérét" a házban. Semmi köze a swinger klubokhoz meg a gruppen párcserékhez. Annak meg örülj, hogy hollywoodi medencés bulikban bulizol a felkapaszkodottakkal és első kézből van információd :D

2020. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

huszonéves koromban volt egy barátnőm, akinek volt egy varázslatos anyukája!

A két leánytestvér (a barátnőm és a nővére) ketten nem voltak összesen annyira vonzók, varázslatosak, szexik mint az anyjuk!

Végül is én miatta jártam hozzájuk!

2020. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!