Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, másoknak is bejön ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, másoknak is bejön ez a dolog, ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval egyik nap az egykori középiskolás pólómat vettem föl itthonra (tudjátok, az a suli póló, amiben tesizni kellett :D), meg még egy bugyi volt rajtam, mert nagyon meleg volt. És mikor ezt meglátta a párom, teljesen beindult, és rögtön letámadott, és azt kérte, hogy magázzam(!!!) szex közben, mintha ő lenne a tanár, én meg a diáklány. Ja, és még azt kérte, hogy a póló had maradjon...

Ez normális dolog? Mások is beindulnának erre, vagy csak az én barátom ilyen? Bevallom, nekem ez kissé furcsa volt, nem is értettem a dolgot, de hogy többet nem veszem föl ezt a pólót, az is biztos.. :D


2016. jún. 5. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
elég beteg
2016. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szerintem ez tök jó.:D
2016. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy beteg. Egy kis szerepjáték sose árt szerintem.

miért mindenki dugjon misszionárius pózban hang nélkül ?

2016. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ebből olyan jó játékokat lehet összehozni... Felkapsz magadra egy ilyen szerelést:

[link]

A hüvelyedbe felhelyezel egy távirányítós vibrátort, aminek a távirányítóját a pasidnak adod. Aztán, mint egy szóbeli vizsgán, ő kérdez, te válaszolsz. Ha valamit nem tudsz, akkor büntetést kapsz (pl. fenekelést).


22/L

2016. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg örülni kellene szint visz a kapcsolatba bármi a fantázia a szex legyen jó és ne igy fogd fel 50es pasi
2016. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztosan csúnyák a melleid....

Látod mit tesz a 25év korkülönbség !

2016. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!