Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, kellemetlen sztorik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, kellemetlen sztorik publikus merevedesekrol? 😆

Figyelt kérdés

Kezdem en,ketto van:

Tavaly nyaralasnal a gyogytermal medenceben(ahol zoldes,zavaros a viz szine) allt fel egy jo csajra es mentem volna ki a vizbol de nem tudtam mert a bohoc...😆


Aztan a mai(amirol eszembe jutott ez a kerdes): ulok a buszon es volt egy par csaj a buszon,de nem gondoltam semmire es arra lettem figyelmes hogy feszult a gatyam es mikor le kellett szallni akkor volt gaz,mert nem volt se taska vagy pulcsi nalam amivel eltakarjam es a telefonomat raktam oda es nagyon gaz volt:(..


Na akkor johetnek a sztorik

Amugy en 18F



2019. nov. 6. 14:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Én mindig így full függőlegesbe állítomés és a boxeremmel úgy ott tartom ha érted hogy. és akkor nem látszódik és a pólód is takarja. De egyébként nekem publikus helyeken ha jó nőt látok csak akkor ál fel ha ülök közben ha állok úgy nem áll fel(csak hogy férre ne értsétek ha AKAROM bármilyen pózban feláll)
2019. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, suliba menet bealudtam a buszon és a barátnőmmel álmodtam, mármint hogy szexelünk és mikor felkeltem, hát állt rendesen. Ráadásul pont szállnom is kellett, szóval nem tudom, hogy észrevette-e valaki, de szerintem igen, viszont azzal nyugtattam magam utána, hogy hát ilyen bárkivel előfordulhat meg, hogy végülis természetes dolog. 20/F
2019. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elottem futott egy nagyon formas feneku csaj es eleg eros merevedesem amit szerintem sokan lathattak a futonadrag miatt
2019. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13 v 14 voltam, mikor a templomban a velem egykorú lánykórus elkezdett énekelni, a hang és a látvány merevedést okozott. Aztán menni kellett volna áldozni, de nem mentem ki, nehogy meglássák h dudorodik a nadrágom.

Utána otthon kivertem, arra gondolva, h a kórusos lányok meztelenek.

2019. nov. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Autóban spontán merevedés, pont hivatalba mentem és időpontra, így nem volt választásom és “kőkeményen” bementem. Biztos hogy észrevették de jól lereagálták mert senki nem jött zavarba.
2019. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem strandon szokott.Jól eláll a fürdőnacim olyankor.
2019. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem nagyon nagy publikus helyen csak egy ultrahangozás közben, doktornő a szívemet nézte a könyöke, meg ott súrolta... Próbáltam nem gondolni semmi olyanra, de nem ment...
2019. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!