Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy hüvelyi orgazmusom csak misszionárius pózban van?

Figyelt kérdés
Ha más pózban csináljuk, úgy nem érzem azt, hogy el tudnék élvezni. 20/L

2019. nov. 7. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is ugyanígy vagyok ezzel, csak nekem a lovaglópóz a nyerő.
2019. nov. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%
Normális, persze. Mindenkinek eltér kissebb részekben a felépítése. Neked csak így működik. Bár, ha már nem vagytok együtt, szoólj, mert máshogy is megoldhatjuk😋
2019. nov. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem meg csak hason fekve ugy h a pasi mogottem van
2019. nov. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tejesen normális, mindenkinek más póz a legjobb. Lehet menni fog majd más pózban is idővel, lehet nem, de már így is szép teljesítmény (sok nő csak a csikló ingerlésével tud eljutni a csúcsra). Nem kell hajtani a többi pózban, a lényeg, hogy mindegyikben élvezd :)
2019. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
En is pont igy vagyok ezzel, mas pozban meg sosem mentem el. Mindegyik nagyon jo erzes, viszont megcsak kozelebe sem voltam az orgazmusnak, csak misszionariusban.
2019. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

egyik barátnőm csakis lovaglóban, mert akkor ő tud irányítani és neki kell a megfelelő tempó.

Akinek lefele hajlik a farka, annál általában a kutya a nyerő.


ez normális

2019. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább, hogy egyáltalán van olyan póz, amiben hüvelyi orgazmusra is képes vagy. Sok nő a fél karját adná érte.
2019. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!