Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szereti a misszionárius pózt. Szerintetek ez normális? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mert hogy olyankor “összenyomom”, meg nem is olyan jó érzés neki.

Felül szeret lenni, meg oldalról és hátulról szereti


2019. febr. 24. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert hogy olyankor “összenyomom”, meg nem is olyan jó érzés neki.

Ez az oka. Szívesen.

2019. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ebben a pózban a férfi van ugye felül, általában az alkarjara támaszkodik, ugyanis hamar el lehet fáradni. Úgy viszont nehezedik a testsúlya a nőre, aki meg összenyomódik. Én szeretem ezt a pózt, de csak akkor ha a partnerem a tenyerén támaszkodik, tehát nem fekszik rám, mert úgy nem is nyom össze és én is tudom úgy mozgatni a csípőmet, ahogy szeretném.
2019. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tehénkedj rá, támaszkodj fölötte!
2019. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Vagy ne támaszkodj, tegye szét a lábát rendesen akkor te maradhatsz közben térdelve.
2019. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet fogyni kellene? Vagy erősödni, hogy meg tudj rendesen támaszkodni?
2019. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az indokot figyelembe véve nagyon is normális. Elég nehéz úgy élvezni bármit, hogy az ember lánya nem kap levegőt...
2019. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta hízott egy kicsit a pasim, azóta nekem se jön be. De hála az égnek, azonkivül sok más szexpóz létezik még :)
2019. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!