Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miert kuldte ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert kuldte ezt a videoklipet ha nem celozgatni akart? Tudja hogy ferjnel vagyok.

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok. A tegnap beszelgettem egy ferfival es azt mondta,hogy a videoklipbol a pasi nagyon hasonlit a ferjemre( aki enekel) en vissza irtam hogy igen tenyleg hasonlit az arca,de a kulseje mar nem annyira,en nem neztem vegig a videot csak kb 1 ora mulva es akkor lattam hogy tulajdonkeppen mirol is szol. Irtam neki mondjuk de nem errol a temarol,s azota vissza sem ir. Szerintetek?


2019. nov. 7. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem is egyfajta jelzés volt. az énekes csávó nem egy matyó hímzés.szóval az analógia a férjeddel akár lehet felhívás a keringőre. lehet ő jobb képűnek tartja magát,és rád van indulva. "Pakold a bőröndöd drága,

szökjünk el együtt a világba" ezzel mindent elmondott. :D a sztori azért még nem olyan világos,nem tiszta hogy a férjeddel vagy veled menne-e :D

2019. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megprobalja >> semmi sem lehetetlen
2019. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha férjnél vagy akkor nem tök mindegy? Lehet, hogy én vagyok kicsit szemellenzős, de annak aki rámegy egy férjes nőre egy-két csontját szilánkosra törném. A feleségnek aki pedig fogadja a közeledést annak is. Minden párkapcsolatra érvényesnek gondolom, hogy előbb szakítani vagy válni kell, utána lehet nyitni mások felé.
2019. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem meg ezeket a célozgatásokat egyik oldalnál se... Ha akarsz valamit, mondd ki. :D
2019. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!