Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is szokott célozgatni ahelyett hogy megmondja mit akar?

Figyelt kérdés
A barátnőm sose mondja el mit akar, ehelyett erősen célozgat. Tegnap pl húst sütött magának vacsira, de kialudt főzés közben a gazpalack, erre rám ir, hogy ma később talizunk mert el kell mennie a szomszéd városba az anyjához,hogy tudjon magának vacsit csinálni, és sajna a közelben nem lakik sebki akinél főzhet (1 utcányira lakom tőle). Olyan is volt hogy mondta hogy későn tudunk talizni, mert délután megy vásárolni, és busszal sok idő lesz mire megjárja (minden delutan otthon vagyok) sorolhatnám reggelig. Ha nem értem a célzást akkor nagyon mérges lesz, és iszonyatosan undorito dolgokat ír,amiből néha balhé van

2019. okt. 30. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
És most mi a célzás?
2019. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem lennék ilyen emberrel együtt akinek ennyire nulla a kommunikációs képessége és az érzelmi intelligenciája. Nálunk nincs ilyen, ha valaki akar valamit megmondja, ha valami nem tetszik neki szól.
2019. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Gázpalack a 21. században? Hol élsz? Kukutyinban? No mindegy. A barátnőd kamus. Bika van a háttérben, olcsó kifogások, szar kommunikációba csomagolva. 31F
2019. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 az a célzás képzeld, hogy hozzám akart jönni kaját csinálni, de azt várta hogy én hívjam, nem pedig magától mondta. A vásárlásnál meg arra célzott hogy vigyem el.
2019. okt. 30. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy lali mondta az üvegtigrisben: mondd hogy mit akarsz ba%&meg.
2019. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon idegesítő lehet.:((

Ilyentől a hajamat tépném.

.....és még neki áll feljebb?

Ezt beszéljétek meg.

Hogy tudjátok a szexuális életeket megbeszélni?? Utalgatgat??


N

2019. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen a családban és szörnyű. Csak rokont ugye nem választ magának az ember, de te választhatsz párt.

Ebből lesz majd az is, hogy elvárja majd, hogy kitaláld a gondolatát is és ha nem sikerül egy szavából rájönni, hogy mit szeretne, vagy hogy neki mi baja, majd kapni fogsz azért is.


22/L

2019. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én olyan 19-23 éves korom között célozgattam mindig, megvártam, hogy gondolatolvasó legyen a partnerem és borzasztóan meg voltam sértődve, hogy nem vett le semmit abból amire gondoltam :D


Most már másként csinálom, ha szeretnék valamit, akkor elmondom, érvényes ez a házi munkára és egyéb óhaj sóhajra is. És szerencsére a párom is nyíltan az arcomba mondja, hogy már megint össze szedett a szőnyegről 10 kg hajtűt, legyek szíves jobban oda figyelni a hajamból kipotyogó hajtűkre, és nézzem át a lakást, főleg ha arra kérem, hogy porszívózzon ki.


A célozgatással semmire sem megyünk, én sem szoktam felfogni ha valaki elejt nekem ilyen jellegű információ morzsákat, és a párom sem.

2019. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!