Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feedee lányoknak és feederekne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feedee lányoknak és feedereknek van magyar oldal?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni egy ilyen köszösségben de nem találok magyar oldalt. Gondolom nincs de hátha van aki tud.

2019. nov. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nincs,mert nincs elég aberrált ember hogy profitáló dolog legyen egy ilyet fenntartani...de sajnos egyre többen fartják izgatónak ha ezt a baromságot:(
2019. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*tartják Hogy egy esetleges vita során ne tudjatok a helyesírásomba belekötni:)
2019. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos nincs, mivel itthon nem igazán ismert ez a fétish, ledkg tényleg nagyon jó lenne egy ilyen oldal, mert én is nagyon szeretnék ilyen közösségben ismerkedni. Feedee srác vagyok, 23 éves, és feeder lányt keresek magam mellé, vagy akit csak legalább vonz a jó nagy pocak :) Ha van ilyen lány itt, akkor írhatna nekem. Akár mutual gainer kapcsolatban is benne lennék.
2019. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
A legtöbb ilyen "fétissel" remdelkező ember(itt a "feedee" részre gondolok szerintem csak így próbál nőt/férfit szerezni,mert tudja hogy csak így juthat szexhez...elég szánalmas dolog még tovább hízni ahelyett hogy megpróbálna tenni valamit a túlsúly ellen
2019. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó kikérem magamnak

Ez nem erről szól

Inkább arról hogy mi igy tudtunk leginkább ok kiteljesedni egy kapcsolatban

2019. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Aha...Tehá te úgy tudsz kiteljesedni egy kapcsolatban,hogy a másikat károsan felhízlalod(sokszor már veszélyes mértékben),vagy a másik hízlal??(Nem tudom hogy""feeder"" vagy""feedee"" vagy) Hát erre nem tudok mit mondani,egyszerűen felfoghatatlan számomra hogy ez miért teszi teljessé a kapcsolatot🤦‍♂️.

De ha netán az egyre halmozódó egészségügyi problémák mellett mégis sikerülne összehozni egy gyereket,kérlek ne tudja meg hogy az apja/anyja miért betegesen elhízott(már bocsánat a kifejezésért,de az)! Inkább mondjátok neki hogy valamilyen betegség miatt van,csak ne neveljétek bele az idióta "fétiseteket",így is túl sok az elhízott ember a társadalomban.:(

2019. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!