Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisscsongi kérdése:

Miért van az, hogy az összes magyar erotikus társkereső oldal bénán néz ki?

Figyelt kérdés
Mint ha 15 éve megcsinálták volna őket, aztán semmi újítás. Közbe meg fullon mennek, gondolom pénz lenne rá. Gondolok itt rosszlányokra, beszámolokra. Vagy van normális kinézetű modernebb oldal?
2017. szept. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jé, még valaki, aki a webfejlesztői szempontokat nézi az erotikus oldalakon.

Üdv a klubban, tesó.

2017. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ingyen lányért cserébe ajánld fel szolgálataid.
2017. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:D


Nekem a Cupydo szúrt szemet, ami ugyan nem erotikus társkereső, de annak ellenére hogy "a modern társkereső"-nek hirdeti magát, design szempontjából kb egy gportalos förmedelemre hajaz. A forráskódot nem ismerem.


Most van egy sima társkereső ami elég modernnek tűnik, de azt meg nem reklámozom. :)


Szerintem ott lehet a nyitja a dolognak, mint ahogy az első válaszoló is ràvilágított, akinek áll a farka, az szarik a dizájnra, lényeg hogy működjön az oldal! :)

2017. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert sok van, a javát tényleg akkor csinálták, nem annyira van benne pénz, illetve sok a járulékos probléma, emellett meg a webfejlesztők túlnyomó többsége kókler is, a hozzáértők meg főleg nem a századik társkeresőt fogják megírni.
2017. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Varj ket honapot amit elindul az enyem. Na az eyecandy lesz.
2017. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is néztem már, de amíg a kellő infót megtalálom rajta, addig nem gond. :) :)

Egyébként én is szívesebben járok ingyenes oldalra, ahol nem feltétlenül kell fizetni a tartalomért. Eropolis-on is van napi két ingyenes levél, az legtöbbször elég. :) Fizessen a szolgáltatásért akinek kell egy nap 5 különböző pipi...

2017. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyszerűen arról van szó, hogy bántja a szemem, ha egy weblap régi monitorokra van optimalizálva, mobilra például nem (2017-ben!), és olyan gagyi tartalmak vannak, mint a nap vicce vagy mozgó GIF-ek.

Ne mondja nekem senki, hogy ha igénytelen helyen vagy kénytelen "nézelődni" az nem befolyásolja a döntésed/kedved, megítélésed. Miközben a legtöbb tube oldal és élő webkamerás oldal folymaatosan követi a trendet, de még a haza erotikus webshopok némelyike is.

Az egyetlen jó kinézetű oldal amit találtam a bujavagyok.hu de azon meg alig vannak páran, ahhoz képest hogy rossz lányokon meg több százan. Nem tudom, ebben a "szakmában" dolgozó lányoknak mi a véleménye arról, hogy számít e az oldal külleme ahol hírdetnek?

2017. szept. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!