Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek melyik nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek melyik nő típus a vonzóbb? L

Figyelt kérdés

Aki nagyszájú, nagyképű, tele önbizalommal, tudja magáról h jól néz ki, és nem fél kezdeményezni sem.


Vagy


Aki visszahúzódobb, idő kell neki amire feloldódik(de utána nagyon jól ellehet vele beszélgetni) és a pasira hagyja a kezdeményezést.


2019. nov. 7. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem túl szimpatikus.
2019. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a félénkebb aki utana már szexistenővé valik!
2019. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A harmadik
2019. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Valahol kozepen. Nem szeretem se azt aki fennt hordja az orrat es minden megenged maganak es ennek a teljesen ellentetese jo. Gondolkozzunk kevesne fekete feheren es en a kozep utat valasztom. De az ilyen kerdesek nagy resze ugy is arra megy, hogy aki visszahuzodo az onigazolast nyerjen afelol, h a nagyszajuaknal vonzobb a termeszete.
2019. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az ötödik
2019. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom igazából mindkettő oké lehet ha meg van a bája

Ha visszahúzóval vagy akkor jobban kielvezheted a puhatolozast és az elert eredmények nagyobbnak tűnnek


Egy bevállalósabb csajjal meg egyből a mélyvízbe lehet ugrani de feltheted utana mert attol hogy még veled van más sracok ugyanugy megnezik maguknak...

2019. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Férfi lévén nekem a második. Bár az elsőben is lenne kihívás, hogy megtörjem domináns hajlamait :-D

48Ffi

2019. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kettő keveréke a jó, szerintem, aki tudja a fékeket, mikor kell lejjebb vennie az arcából, és mikor kell/lehet pörögnie.
2019. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül inkább a második. A nagyképű embereket nem szeretem.
2019. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Deflohelp ***** válasza:
100%
A második.
2019. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!