Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek rosszul döntöttem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem? Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Pár hónap és 18 leszek. 1-2 hónapja egy koncerten megismertem egy 20 éves srácot. A koncert után a barátnőmmel akivel mentem, meg az ő haverjaival flangáltunk még egy kicsit a városban, majd mikor búcsúzásra került sor elhívott randizni.

A randi az volt hogy sétáltunk egyet Normafán, majd áthívott magához filmezni. Végülis filmet is néztünk, de egyértelműen szexre is sor került. Oltári jó volt vele a szex.

Azóta már párszor randiztunk is, meg több szex is volt.


Vajon mit gondolhat rólam hogy a második talalkozásunkkor már lefeküdtem vele? Túl könnyűvérű lennék? Túl felelőtlen?



2019. nov. 7. 22:53
1 2
 1/12 Fruzs33 ***** válasza:
74%
Elég hamar került sor szexre.
2019. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egyértelmű, hogy rossz véleménnyel van rólad, a férfiak utálják azokat a nőket akik lefekszenek velük.
2019. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem lennel szimpi. Udv. F
2019. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rossz velemennyel rolad valoszinuleg.
2019. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rossz véleménye rólad, jól érzi magát veled.
2019. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit gondolna? Te mit gondolsz róla?

Találkoztatok bejöttetek egymásnak szexeltetek. Jó volt azóta is találkoztok. Bár fiatal vagy, de a kapcsolatok nagyrésze így kezdődik. Ritka az amikor nincs szenvedély mégis összejönnek. Élvezzétek egymást és kész!

2019. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit kell ezen agonizálni. Nem attól függ egy kapcsolat komolysága, hogy mikor szexeltek. Felnőtt emberek vagytok, ha jól esett, hát jól esett.

Attól nem fog senki komolyabban venni, mert hónapokig húzod..

2019. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen túl könnyen megszerezhető nőnek tarthat.
2019. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A #7-es tökéletes megfogalmazta hogy gondolkoznak erről a felnőtt értelmes emberek. Egyébként annyira rossz véleménye mégsem lehet ha azóta is együtt vagytok, nemdebár?
2019. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem baj! Élvezd az életet! L
2019. nov. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!