Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan partneretek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan partneretek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan partneretek akinek kicsi vagy éppen nagy volt a farka?

2019. nov. 8. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy párom, aki kifejezetten óriási méretekkel volt megáldva, de nem tudott bánni vele, így nem volt hosszú életű a kapcsolat, minden együttlét során fájdalmaim voltak.


Utána megismertem egy olyan férfit, akinek az átlagnál is lényegesen kisebb volt a pénisze és soha az életben nem volt olyan gyorsan olyan erős orgazmusom, mint vele.


30N

2019. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Volt olyan aki azzal hencegett hogy egy isten az ágyban. Kis farka volt és vekony kb 13/3.5 es azzal sem tudott bánni. Eletem legszörnyűbb szexe. A vegen meg önelégülten kérdezte: ugye jó volt.

Csak annyit mondtan hogy neked igen.

Soha többé kisfarkú hencegő póccsel

2019. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt dolgom extra nagy mérettel, de csak orálig jutottam vele. A számmal tudtam vele bánni, befogadni szerintem már nem sikerült volna:D

19L(szűz)

2019. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt olyan is akinek nagyon nagy volt de nem szerettem vele szexelni. Sokszor fájdalmas volt ezért gyakran ilyen lassú, lagymatag volt a szex és folyamatosan figyelni kellett nehogy lökjön egy nagyobbat illetve leszopni is egy tortúra volt, nem szívesen csináltam.

Találkoztam mikropénisszel is egy egyéjszakás alkalmával, nagyon kellemetlen volt kb be sem tudta rakni annyira aprócska volt és a pasi ugyan olyan volt mint aki nincs tudatában a méreteinek és nem sajnáltatta magát egyáltalán de összességében az élmény nem volt pozitív és semmit nem is éreztem.

Az átlagos mérettel vannak a legjobb tapasztalataim és ha választanom kellene is egy átlagost választanék.

2019. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A túl nagy méret inkább átok mint áldás - főleg ha nem tudnak bánni vele. Az átlagos a tökéletes - ha jól használják és olyan férfihez tartozik aki szeret és figyelmes.
2019. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyiknek nagy és vastag volt, imádtam. A kicsit meg kiröhögtem xD
2019. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!