Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki bevallja az elsőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki bevallja az elsőnek, hogy még szűz/most vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mert itt sokan ráparáznak erre, de én annyira későn vesztettem el, hogy ilyet természetesen már be nem vallottam volna, ezért el se mondtam, úgy tettem, mintha már csináltam volna. Ami félig-meddig sikerült, és később sem volt ez téma, fel sem merült.
2019. nov. 8. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Pasi vagy? Mer én igen és én se vallottam be es nem is derült ki
2019. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a lány nem volt szűz.
2019. nov. 8. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Én sem vallottam be, tulsagosan szegyelltem. Szerettem volna, de arrol mar akkor lekestem. Valami csoda folytan nem buktam le. 23 voltam akkor.

F

2019. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Férfiként nem, minek vallottam volna be? Persze ha megkérdezik akkor tagadni sem kell. Figyelj a partneredre, csináld úgy hogy neki jó legyen és fel sem fog merülni benne a kérdés, ez többet számít, minthogy szűz vagy-e.

Elárulok valamit: a nők szívesebben vannak egy szűz, de maximálisan figyelmes mint egy tapasztalt, de öntelt, beképzelt pasival.

2019. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
4-es azért én kiváncsi lennék a helyedben hogy a csajos pizsama partikon ugyanezt adja-e elő a barinőknek az általad hivatkozott Miss Főhogyfigyelmesvagy
2019. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem bevallás. Én elfogom mondani mindenképpen, nem gáz ez nekem.
2019. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!