Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell mindig barátnőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig barátnőre várni a hivatásos lányok helyett?

Figyelt kérdés
Jó dolog az ismerkedés, de igazából idén még senkivel sem jutottam el a szexig, pedig sokat ismerkedtem. Annyira sok időt vesz igénybe. Persze nem mondom, hogy nem tanulságosak ezek az ismerkedések, beszélgetni is jó, de azért jó lenne néha-néha szexelni is.
2019. nov. 8. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem "kell". Mások eljutnak a szexig is.
2019. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is ez a bajom, ezért inkább bele se kezdek.
2019. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Azon nem gondolkoztál, hogy a nők leveszik, hogy csak szexbabának tekinted őket és nem partnernek, potenciális társnak? Az ismerkedés paradoxona, hogy a szexet csak akkor kapod meg ha elsősorban nem szexet akarsz.
2019. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
#3 Szerintem ez nem feltétlen igaz. Találkoztam nőkkel akik ugyan úgy csak szexet akartak tőlem, és hidd el, nekik is épp úgy szükségük volt rá.
2019. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha te képes vagy élvezni hogy egy olyan nővel legyél akiről biztosan tudod hogy nem vonzódik hozzád, és nem érzi jól magát az erinteseidtol, akkor nem kell várnod barátnőre.
2019. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből úgy tűnik hogy neked csak szex kell..
2019. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!