Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mikor voltatok utoljára alaposan kielégítve, elkényeztetve? Leghosszabb idő szex nélkül mennyi volt? Kedvenc pózok?

2019. nov. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Alaposan régen voltam kielégítve, egy jo partnerel minden poz a kedvencem
2019. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alaposan még sosem voltam, évek óta pedig nem volt semmi. Kedvenc póz a misszionárius.
2019. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyjából másfél hónapja, és a lovagló.
2019. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 éves hosszú kapcsolatomnak lett vége tavaly, most 2 hónapja vagyok először új kapcsolatban, és végre VÉGRE olyan a szex, amiről eddig csak álmodtam. Tegnap reggel voltam utoljára alaposan kielégítve :)

A jelenlegi kapcsolatban 2 hét volt a leghosszabb idő szex nélkül, amíg nem tudtunk találkozni. Ha nem csak ezt a kapcsolatot nézem, akkor 10 hónap.

Kedvenc póz a lovaglás, a kutya, és a jó öreg misszionárius, de a legjobban azt szeretem, ha én kényeztethetem őt.

2019. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alaposan nagyon régen, már idejét sem tudom. A legtöbben csak magukra gondolnak. A leghosszabb idő 2 hónap volt kb.
2019. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb fel eve

Legjoszabb a mostani felev

Misszi, lovagló

24

2019. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!