Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes férfiak miért találnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért találnak mentséget mindenre? (akinek nem inge. )

Figyelt kérdés

Azért vertem ki a farkam a lányomra titokban/dugtam meg egy lányt akarata ellenére/vertem ki a farkam nyilvános helyen (stb.) mert férfi vagyok/genetika/tesztoszteron/evolúció (stb.)


Most komolyan, ez feljogosít bárkit arra, hogy a szexualitásával terrorban tartson másokat és kellemetlenséget, megroncsolt életet okozzanak?

Aki nem tesz ilyet, az is gyakran teljesen megértő ezekkel a jelenségekkel, hiszen férfiak, ilyenek...

TISZTELET A KIVÉTELNEK!


2019. nov. 9. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
FEMINISTA ALERT ON!!!
2019. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem, téged is megroncsolt valami, de nagyon.
2019. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt valahol igazuk van, a szexualitás az egy nagyon erős dolog, ha nem éli ki akkor nagy belső feszültség és frusztráció keletkezk. Igazából a fenti példák ennek a frusztrációnak a kitörései olykor.

DE!!! Ez senkit sem ment fel a tettei alól. Próbálhatják elhitetni, hogy ők az ösztöneik áldozatai (részben igaz), de emberek vagyunk, nem primitív ösztönlények.

2019. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Képzeld, a sperma akaratunktól függetlenül termelődik, muszáj kiereszteni.

És az mire mentség hogy havonta vér jön belőled?

2019. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"És az mire mentség hogy havonta vér jön belőled?"


Ez aztán tényleg egy szinten van a fentebb említett példákkal... remélem te se gondoltad komolyan ezt a hasonlatot.

2019. nov. 9. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Maga a kérdés is agyament marhaság. Se füle se farka...milyen választ vártál?
2019. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Úgy látom ezt kár volt kiírni, mert jönnek a hülyék :)
2019. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy látom, hogy leginkább a kérdésben említett típusok jönnek ide, akik zokon vették:D

Hát ez van. Igazából én se tudom mit vártam. Talán olyan férfiak válaszát, aki egyetért azzal, hogy lehet kontrollálni a szexuális vágyat. Legalább egy normális kereten belülre. Erőszak, családon belüli puttonyürítés, nyilvános mutogatás nélkül is... biztos nagy elvárás.

2019. nov. 9. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

A rendőrségnek dolgozom nőként, és ne tudd meg mennyi pasi jön azzal az indokkal hogy "férfi vagyok, vannak szükségleteim".. Azt hiszi ez feljogosítja arra hogy zaklassa a mostohalányát, visszaéljen vele hogy ő a főnök és erre-arra kényszerítse a női alkalmazottját stb. Hát nagyon nem. Néha ülök, hallgatom őket és mikor ilyeneket mondanak felötlik bennem hogy de pofán vágnám egy pisztollyal. Nem vagyok feminista, de ez az egyik legundorítóbb indok amivel jöhet egy pasi.. Természetesen ez az indok a törvény előtt sem állja meg a helyét, de már akkor sajnos traumát okozott annak akinek ezt el kellett szenvednie..

Aki meg a farokverést a menstruációhoz hasonlítja, annak gratulálok. Ha kanos vagy, verd ki/ veresd ki a farkad, de csak azzal aki beleegyezik hogy látni akarja, vagy részt akár benne venni. Attól hogy menstruálok nem veszem ki magamból a véres tampont és lógatom meg valakinek az orra előtt, mert az engem "feljogosít" rá. Ha már a te példáddal élek.

2019. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Aki nem tesz ilyet, az is gyakran teljesen megértő ezekkel a jelenségekkel, hiszen férfiak, ilyenek..."

A leírt jelenségekkel sokan férfiak nemhogy részben, egyáltalán nem vagyunk megértőek!

2019. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!