Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak is mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak is mindig a szexen jár az eszük?

Figyelt kérdés
Mire gondoltok, ha vonzó pasit láttok?

2019. nov. 10. 09:39
 1/8 anonim válasza:
27%
Nem 😑
2019. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De
2019. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, csak amikor ébren vagyok.
2019. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én pasi vagyok, és nem mindig a szexen jár az eszem. De ez elsősorban életkori sajátosság, nyilván 20 évesen az embernek elsősorban a bulikán meg a szexen jár az esze, 40 évesen már más preferenciái is vannak egy normális szexualitású (nem szexmániás) illetőnek. Nem csak a gondokra gondolok, hanem arra, hogy a szexen kívül másban is meglátod, hogy az az a dolog, tevékenység, ami teljessé, kerekké tudja tenni az emberi életet. Például az lehet alkotás/írás, zenélés, nyelvtanulás, főzés/gasztronómia, valami sportteljesítmény, a lélekkel/pszichével való foglalkozás, filozófia stb.
2019. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is minden pillanatban, de elég gyakran.
2019. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig de gyakran.
2019. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan fél éve, hogy nem voltam együtt senkivel, 2.hónapnál már elkezdett hiányozni. Mostanában elég gyakran jár a fejemben a szex, egy nekem vonzó pasi is van a közelemben folyton róla ábrándozom mindenféléről.

Igenis nagyon hiányoznak az érintések, de ez van.

2019. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyakran jàr a fejemben.

19L

2019. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!