Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány mennyi ideig bírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mennyi ideig bírja ki szex nélkül?

Figyelt kérdés

20 év körüli lány.

2-3 hónapja ismerjük egymást, de nem vagyunk még együtt. De nagyon vonzuk egymást, és nagyon vágyom már a szexre vele. De csak rá, más lány most egyáltalán nem érdekel.

Mennyi ideig bírják a lányok?

Ők is így gondolkodnak hogyha van egy fiú aki tetszik, és akit megszerettek akkor nem kell más?


2019. nov. 10. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Biztos lehetsz benne, hogy a lányt más dugja. Te csak egy vágyakozó lúzer vagy.
2019. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Első: Senki nem vert még pofán? Az ilyen rosszindulatú senkiháziak előbb utóbb így járnak...vagy csak neten van nagy pofád?
2019. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ketteske: minél hamarabb ébred fel az álomvilágból a kérdező, minél hamarabb ismeri meg a nők valódi természetét, annál könnyebb lesz neki a későbbi férfi életében.
2019. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Az elsőnek teljesen igaza van, tapasztalatból mondom, régebben én is voltam ilyen "vágyakozó lúzer" még középiskola legelején, ismerd fel hogy ők is emberek, ha te nem, majd más megdugja.
2019. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy nem ismeritek se a csajt se a kérdezőt se a kapcsolatuk milyenségét. Teljesen felesleges általánosítani, legfeljebb pofára esik, de nem kéne elvenni a kedvét. Ki tudja? Lehet nemsoká összejönnek. Lehet nem.
2019. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ne már, tényleg ilyenek a lányok? 😢

Én ezt nem hiszem, főleg hogy a lányok többsége olyan fiúval szeret szexelni akihez kötődik érzelmileg.

2019. nov. 10. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát igen, egyszer ehhez, egyszer ahhoz kötődik. 🤷‍♂️
2019. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
biztos hogy más dugja a csajt, te meg csak várod...
2019. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Lany vagyok.

Nem erdekel mas, csak a fium.

Birni sokaig lehet szex nelkul, de hisztis leszek.

Viszont akkor sem hoz lazba massal a dolog. Csak o kell nekem és kesz..


Nem hinnem, h ezzel egyedul vagyok.

2019. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2019. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!