Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy lekoptatós szöveg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy lekoptatós szöveg a lány részéről vagy igaz lehet?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, fb-n volt néhány közös ismerősünk és olvasta egy bizonyos témához írt hozzászólásom, majd rám írt.

Kicsit furcsa volt, mert kb sosem kezdeményezett nálam nő, ő meg csak kérdezgetett és érdeklődött.

Végül aznap feljött hozzám és lefeküdtünk. Óriásit szeretkeztünk, elmondhatatlanul odaadó volt, nem is értettem hogy lehet ez az egész, azt éreztem rajta, hogy bármit megtehetek vele és leginkább azt élvezi benne, hogy élvezetet nyújt számomra. Rendben, tudom a szerelemben így viselkedik egy nő, de itt arról szó sem volt.

A szex után pihentünk, majd újra szexeltünk, megnéztünk egy filmet aztán hazament.

Másnap reggel írt, hogy ne haragudjak tudja, hogy nem volt helyes ezt tennie és sajnálja, hogy kihasznált amiért borzasztóan szarul érzi magát, szüksége volt valakire mert csalódott és felültette egy pasi, aki miatt hozzám menekült. Megkért, hogy legyek diszkrét és mondta, hogy ne legyenek illúzióim, nem fogunk többet találkozni, tényleg nagyon sajnálja, hogy gyenge volt és kihasznált, össze van zavarodva, teljesen hülyén érzi magát, megköszönte az estét, azt is mondta, hogy nagyon jó volt velem és a figyelmességem miatt megérdemlek egy hozzám méltó nőt, nem olyat mint ő.


Válaszoltam neki de azóta sem olvasta el.

Igazából nem értem az egészet, örülök mint majom a farkának, hogy ez velem történt meg.. de csak nézek ki a fejemből, hogy mi a franc volt ez? Elmenekül egy kvázi vadidegenhez szexelni két óra beszélgetés után? Ráadás úgy viselkedik mint egy istennő? Mindezt csak bosszúból és csalódottságból?



2019. nov. 9. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy nőtől teljesen hihetőnek hangzik, szerintem tényleg így történt.
2019. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Még válaszoltad a kérdésed

Igen mi nők képesek vagyunk Erre a is

Pl ha csalódás ér minket akkkor minnel hamarabb meg akarjuk tudni h velünk van a baj vagy csak szimplán gyökér pasit fogtunk ki és igen ilyenkor előfordul az érzelem mentes szex ha még van a minimális bizalom és szimpátia... és igen jön a bűntudat....

Teljesen normális és általános a csajszi viselkedése...


N

2019. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na azért azt szerintem erős lenne kijelenteni, hogy normális, de az tény, hogy a nők többsége össze szokott feküdni random pasikkal miután csalódtak egy másik pasiban.
2019. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Így se, úgy se akar folytatást Könyveld el egy kósza numerának, és tedd el a szép emlékek közé.
2019. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokan vágynak hasonló történetre, de kb. 1000 emberből eggyel történik meg hasonló. Úgyhogy ne keseregj, érezd magad szerencsésnek. Ha akar majd valamit akkor reagál, addig meg csak örülj az életnek :)
2019. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor eddig sem értettem a nőket.. de ezek után.. :DD

Köszi a válaszokat!

2019. nov. 9. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló esetem, de mi többször voltunk együtt. Lehet még komolyabbat is szeretett volna.
2019. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen olvastam ilyen okos és igaz hozzászólást, mint amit a #2 írt. Teljesen érthető a magyarázata.
2019. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz lehet, de nem hinném, hogy bosszúból tette. Szerintem szüksége volt valakire, aki mégha csak 1-2 órára is, de eltereli a figyelmét. Ez megesik néha nagy csalódás, szakítás után. Én is csináltam hasonlót. De teljesen korrekt volt, ha így elmondta neked és nem hiteget tovább.
2019. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!