Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon csak kíváncsi vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak kíváncsi vagyok, vagy már nem szeretem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h már nem olyan jó a szex a párommal. Sokkal kevésbé indít be, mint korábban, sokszor olyan érzésem van, h bárcsak vége lenne már, csók se esik mindig jól. Viszont imádok hozzábújni, vele lenni, simogatni meg hasonlók. Emellett sokszor vannak szexuális álmaim, többnyire lányokkal...

2019. nov. 10. 21:06
 1/5 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt? Az utolsó mondatot leszámítva velem is pont ugyanez volt és ezeket éreztem. Szerintem ha nem tiszták az érzéseid nincs értelme. Jobb nem lesz és csak húzzátok egymás idejét. Szerintem.
2019. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már megszoktad mindig ugyan azzal,azokkal a pózokkal.

Nm vagy te ezzel egyedül .

Nem mindig a szex a jó,hanem az összebújás is .

2019. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2,5 éve
2019. nov. 10. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

ja a kritikus 2.5-3 ev amikor kimulik a szerotonin,dopamin,oxitocin kombo

kellemetlen mert nem lesz mar jobb

2019. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell dobni a kapcsolatot😊bementek egy szexshopba és új fantáziák,vágyak születnek😊
2019. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!