Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugyérzem beleszerettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyérzem beleszerettem?

Figyelt kérdés

Mielött elkezdenek többen mondani és is jól tudom hogy ez nem egy ertelmes kérdés de ezt szerettem volna oda írni és csak akkor fogadja el ha van egy ? A végén.

Na az a szitu hogy egy hete a nővérem fiu barátja (csak abrátok nem járnak) elvitte a nővéremet meg engem strandra és úgy érzem hogy beleszerettem de ez hején való ugyanis ő 22 éves én meg 14. De nemtudok mit csinálni annyira jófej. Az elején nem volt semmi különös érzésem de a nap felénél rámjött ez az érzés és a nap vegere már annyira izgultam a közelebe higy alig tudtam beszélni vele.Valószínűleg a srácnak bejön a nővérem de a nővérem számára közömbös. Nagyon bevagyok parázva ugyanis holnap lessz a nővérem szülinapja és őt is meghívta. Félek hogy nem fogok tudni vele normálisan beszélni mert akárhányszor kinyitom a számat valami hülyeséget mondok. Valakinek volt már ilyene ha igen tapasztalat? Tanács?



#Miért pont Ő? #vajon szeretem
2018. aug. 4. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Hupsz ott azt akartam írni hogy nem hején való
2018. aug. 4. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos a szépségettől olvadt el
2018. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kár, hogy még azt is rosszul írtad... *helyén
2018. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annyira imadom azokat az embereket akik azért regisztráltak hogy ilyen idióta válaszokat írjanak azoknak akiknek valami nirmális tanácsra van szükségük. Én nem értem ti ennyire unatkoztok hogy csak itt lapozgatjátok a kérdéseket és írjátok a hülyébnél hülyébb válaszokat.

Gratt az ilyen embereknek👏👏

2018. aug. 4. 23:31
 5/5 anonim válasza:
Hát ilyen korkülönbséggel inkább hagyd
2018. aug. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!