Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti is be vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is be vagytok gerjedve másnaposan?

Figyelt kérdés
Mi, férfiak általában kanosak vagyunk ilyenkor. Én is így vagyok ezzel. Felkelni is alig volt erőm, de ötször kellett segíteni magamon, mire lenyugodtam.
2019. nov. 10. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Másnaposan minden bajom van. Nem jut akkor eszembe a szex, sem a maszti.
2019. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig be vagyok.
2019. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En se vagyok szexre se semmi masra ilyenkor. Viszont aznap mikor iszom na akkor brutalis:D ezert nem iszom haha mert nem birnam visszafogni magam
2019. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdek inni és érzem hogy "dob" a fejem akkor bevagyok indulva rendesen..ilyenkor ha tudom el is húzom a dolgot hogy még jobb legyen! Másnap már nem lennék ilyen lelkes
2019. nov. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!