Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak is nemet tudnának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is nemet tudnának mondani egy olyan lányra, aki szemmel láthatóan rá van gerjedve, és le akarna vele feküdni?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy nem csúnya a lány, jó alakja is van és egyértelműen látszik rajta, hogy nedvesedik a bugyija, ha az illető pasival találkozik.


Van olyan, aki ezek ellenére is nemet mondana a lánynak?


2018. dec. 10. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen, rengeteg pasi simán elutasítaná. Mondjuk pl. akik hűségesek a párjukhoz, vagy nem a nők érdeklik őket.

Azért nem minden pasi olyan, hogy yeah, ingyen punci, dugom, mint a lopott biciklit.

2018. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Én pont most utasítottam el szombaton egy lányt. Épp külföldön voltam és egy orosz csajszi jött oda a barátnőjével és hát látszott, hogy be van gerjedve. Jó kis csaj volt, de nekem épp nem volt kedvem csajozni. Beszélgettünk, kicsit fogdosott, meg utalgatott, de végül lepattintottam. Hogy megbántam-e? Kicsit igen, de majd lesz másik, emiatt nem aggódok annyira.
2018. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajna nem tudnék nemet mondani ..!
2018. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi nem tudna nemet mondani.
2018. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem amennyiben tetszik a férfinak a lány,kevés az esély hogy nemet mondjon egy hetero férfi.

Vagy nagyon szerelmesnek kellene lennie,vagy nagyon rossz lelkiállapotban..

De tényleg nagyon rosszban,akkor talán elképzelhető.

2018. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Folyamatosan nemet mondok. Girhes csaj nekem nem kell, plusz még gyerek is agyilag.
2018. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Persze.

Ahigy az első írja nem mindenki ugtik az ingyenpuncira.

Van úgy hogy nincs kedve az embernek dugni.

Ezer oka lehet.

2018. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
24/f, én nem egyszer mondtam nemet, vagy pattintottam le lányt. Hűséges vagyok :-)
2018. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért az említett rossz lelkiállapot és hűségesség annyira nem ritka a férfiaknál. Szerintem viszonylag még gyakori is, hogy egy átlag férfi kihagy egy "free fraget". Velem is sokszor előfordult már. Ami szerintem se nem menő, se nem ciki. Meg az én eseteim közül voltak egyéb erkölcsi tényezők is, amit azért lehetne még említeni. Pl. Rokon/barát felesége/barátnője, vagy az én esetemben még ha nem ismerem is kizáró ok, hogy ha tudom, hogy van barátja. Meg ott van a pillanatnyi testi ok is. Pl. hogy az ember éppen összeszedett valamit és tudja, hogy rövid időn belül 1 napig tartó rókavadászat fog következni, akkor sem fog kapni az alkalmon. Szóval tényleg rengeteg eset van amikor egy átlag férfi nem él a lehetőséggel
2018. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Hogyne!

Én is magasról szharok a nőkre mivel anno velem csinálták ugyanazt amit én most velük.

Had tudják meg milyen érzés pofára esni.


F/42

2018. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!