Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a párom részéről, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom részéről, hogy ezért nem nyúl hozzám?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem azt mondta nem baj ha nem kezdeményezek, elfogadja hogy ilyen vagyok.

Míg jártunk mindig ő kezdeményezett puszit, szexet.

Összeköltöztünk utána megváltozott. Kevesebb szex, puszi.

Azt mondta elege van, hogy minfig csak ő kezdeményez nem érdekli már az egész. Mikor mondom neki régen nem volt gond, erre a válaaza menj a p.csába már ne vitázz már megint.

Ha szólok neki nem bújsz hozzám nem adsz puszit mint régen rámordít azt mondja, már megint kezded? Te sose tudod abbahagyni?

Majd ha te is kezdeményezel addig nem felejts el.


Változhat ennyit egy ember fél év alatt?


2019. nov. 11. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején gondolom még eltudta ezt viselni(+ nem is voltatok együtt egész nap feltételezem), de elég kiábrándító lehet, hogy mindig csak ő kezdeményez.
2019. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Elég bunkón beszél veled,miért hagyod?
2019. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az a helyzet tudja ő is de félek kezdeményezni. Attól félek, hogy visszautasít mint 2-3 alkalommal tette. Nekem az bagyon rosszul esett és megalázó volt. Idáig nem volt gond, most miután már együtt élünk elégedetlen és flegma már. Már nem rajong értem úgy, mint mikor randizgattunk.

Engem okol, hogy azért ilyen mert nem vagyok kezdeményező. De úgy érzem korrekt voltan, hogy a legelején elmondtam milyrm vagyok.


Ha odabújok átölelem ad egy puszit és arrébb megy. Ha mellé ültem megsimogattam megfigtam a kezem simiogatás és felkelt valami ürüggyel.

2019. nov. 11. 12:11
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek az előttem válaszolókkal.

Egyrészt tényleg kiábrándító, hogy mindig neki kell kezdeményeznie, másrészt pedig valóban érdekes a stílus, ahogy hozzád szól.


Neked hogy esne, ha mindig csak te közelednél hozzá?

2019. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Na, íme a tuti módszer, hogy még csak véletlenül se csinálj úgy, mintha érdeklődnél felőle, mert az fúúú, de nem nőies. (Meg a hasonló divatos bullshitek.) Itt az eredménye. Ez hosszabb távon mindenkinek kiábrándító, de én például bele se kezdenék, ha azt látnám, hogy csak részemről mutatkozik meg az érdeklődés.

Igen, belefáradt, hogy a kapcsolatotok egyoldalú. Annyira belefáradt, hogy most már a kedve is elment az egésztől. Vagy mondjuk ki: tőled.

Igen, ha fél év alatt azt tapasztalnám, hogy a barátnőm tojik rám, az megölné a szerelmet. Ha fél év alatt még egy nyamvadt puszit is csak unszolásra ad, az kiábrándító.

Esetleg még menthető a dolog, ha nem csak egy darab játékbabaként viselkednél, de már úgy sem biztos.

2019. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Érthető. De akkor ezt anno mondhatta volna, hogy ezt ö nem tolerálja sokáig.. úgy adta elő, hogy ez legyen a legkevesebb gondunk, neki nem gond, hogy félénk vagyok. Elfofad ilyennek....Nyilván változtatok ha tudom ez csak olyan duma volt részéről.
2019. nov. 11. 12:19
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
És igen, ő sem úgy viselkedik, ahogy egy barátnak kéne, bár... a trágárságot nem preferálom, de az érzéseit meg tudom érteni.
2019. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A kiakadása jogos, a stílusa viszont nem. Attól függetlenül hogy tényleg rettenetesen kiábrándító ha mindig csak az egyik fél próbálkozik, így akkor sem kellene beszélnie veled.

Szerintem vegyél erőt magadon és teperd le végre... Nem értem mi olyan nagy ügy ezen.

Minden kapcsolatban előfordul hogy az egyik fél elutasítja a másikat. Nem is egyszer.

30/F

2019. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tart téged férfinak, de hát minek hibáztatni hogy nem akar egy kisfiúval szexelni? Egyébként ő se jobb...
2019. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kezdeményezés kérdése, hanem egyszerűen kihűlt a kapcsolatotok ez van. Ezt érzelem és érzéshiánynak nevezik, amit ráadásul elég arrogánsan, bunkón fejez ki.

Lehet most költöztetek össze, de ideje gondolkoznod a szétköltözésen (hacsak nem akarsz életed végéig egy ilyen boldogtalan kapcsolatba beragadni).

2019. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!