Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban létezik kövér férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik kövér férfi fétis egyes nőknél, te voltál már kövér pasival?

Figyelt kérdés

2019. nov. 11. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem akkor sportos ferfi fetisem van🙄
2019. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

1-es! Ez is egy vélemény, de ez téged is minősít!

Jelenleg körülbelül kétmilliárd ember él túlsúllyal, amely a 18 év felettiek közel 40 százaléka. Ezek szerint, te a bolygón élő embereknek több, mint a harmadát utálod és megvetéssel vagy irántuk.

A túlsúly, másként fogalmazva elhízás népbetegség, ill. társadalmi, gazdasági és még számos területet érintő kérdés. A miértekre nagyon sokan keresik a választ. A lustaság, a mozgáshiány csupán egy kis szelete a kérésnek. A mai világ táplálkozása, táplálása nagyban befolyásolja ezt a témát. Olyan gyorsan növekszik a föld lakossága, hogy hagyományos módon, mondhatni természetes úton nehéz lenne élelmiszerrel ellátni ennyi embert. Olyan sok vegyi anyaggal, sőt, szinte művi úton előállított anyagokkal etetnek minket, hogy erre a lakosság döntő többsége rosszul reagál egészségügyileg. (de a haszonállatok is) Maradjunk annyiban, hiszen itt nem ez a téma, hogy a kövérség nem arányítható, nem hozható közvetlen kapcsolatba az emberek természetével, akaratával, erkölcsével, értelmével vagy bármilyen emberi tulajdonságával, beleértve a szexuális kultúráját, teljesítményét. Magyarul, egy kövér ember is lehet jó társ, kiváló szerető, imádni való családtag, barát, ahogy egy sportos, jóképű ember is lehet tahó, bunkó, erkölcstelen és rossz szerető.


Fétis pedig olyan sokféle van, hogy bármi lehetséges, bármire rákattanhatnak egyesek. Ez alól a testméret, alkat sem kivétel.

2019. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, vannak nők akik a "macisabb" pasikat kedvelik, kinek a pap, kinek a papné.

S a nők többsége meg az embert kedveli, a személyiséget nem a külső kinézetet, úgyhogy láthatsz kövér embert is nővel biz' ám. (ettől függetlenül a jelentős túlsúly egészségtelen)

2019. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már minden féle alkatú partnerem. Egyértelműen kimondható, nem alkattól függ, kivel jó együtt lenni, kivel nem!

Férjem is mackós, amolyan Bud Spencer típus, még a természetre is hasonló. Jó kedélyű, pozitívan gondolkodó, értelmes, okos, nagyon kedves ember. Pörgős, dolgos, mozgékony, annyi energia van benne, mint tíz másik emberben. Egész életében próbált és próbál lefogyni, de nem igazán sikerül.

Előtte nekem is többnyire átlagos alkatú és vékony sportos, párom volt. Mégsem volt meg egyikben sem az a bizonyos plusz. Akadt nem egy aki igen béna volt az ágyban, sőt, olyan is aki totál bunkón viselkedett velem. Amikor megismertem férjem, egyből volt valami új érzésem vele, szó szerint levett a lábamról. 15 év házasság után még mindig totál szerelmes vagyok bele! :D

2019. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Voltam kövér férfival, soha többet.
2019. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem és undorítónak tartom. Ha a világ ¾-e kiesik akkor saaajnos így jártam 🙄
2019. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg akad itt olyan nő, akire ez igaz, akkor írhatna nekem!:D Szívesen ismerkedek velük:)
2019. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám fétisnek, de nekem van hogy megtetszenek a kövérebb, duci pasik. Sokszor nekik van a legjobb kisugárzásuk, ami vonzóvá teszi őket számomra 21L
2019. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nekem nagyon bejön de csak ha nincs rajta szőr és puha logós:)
2020. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!