Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esetben jogos a megcsalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben jogos a megcsalás?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Az èn esetemben pèldául.
2019. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha téged is megcsaltak.


Amúgy semmilyen esetben nem jogos.

2019. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen esetben. Először szakítás, utána jöjjön valaki új.
2019. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyen.


Ha mással akarsz dugni, szakíts a jelnlegivel.


Ha nem akarsz szakítani, dugni se akarj idegennel.


Van persze aki megengedi, hogy félrekefélj, de az nem minősül megcsalásank, tehát arra nem vonatkozik a jelen kérdés.

2019. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Sztem semmilyen esetben, de van az a helyzet ahol már nincs más megoldás.

L

2019. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha soha nem tudja meg akkor bármikor.
2019. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtok valami miatt szakítani ( közös otthon, gyerek stb) ugyanakkor szenvedsz az intimitás hiányától
2019. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mire érted? teliholdkor jogos vagy hasonló?
2019. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A megcsalás már nevével is jelzi, hogy csalás, a csalás márpedig szabálytalan - azaz jogtalan. Ha a focipályán szabálytalankodnak ellened, erre te felrúgod a vétkest, akkor azért ugyanolyan sárga lap jár. Amikor valaki azt keresi, hogy a szabálytalanság jogos e, pusztán saját felelősségét próbálja hárítani.


Olyan van, hogy bár nem jogos, de meg lehet érteni. Például megértem, hogy mindenki emberből van, és követ el hibákat. Megértem, hogy a szerelmi élet olya


DE! A megértés egyik előfeltétele a felelősség vállalása, azaz annak elismerése, hogy a megcsalás hiba, amit te követtél el, ezért pedig mást nem okolhatsz.

2019. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Megértem, hogy a szerelmi válságban olyan érzelmeket élünk meg, amik hatására nehéz tisztán látni és jó döntéseket hozni.
2019. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!