Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, férfiak! Tud na nekem va...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak! Tud na nekem va laki segiteni hogy lehet a nőket kézzel kielégiteni?

Figyelt kérdés
A nyalást nem szereti, a dugás megvan, de a hüvelyi orgazmus nem jön megy neki, igy csak a kézi csiklóizgatás a nyerő. Nagyon szeretnék neki jót, de nem tudom hogy kell jól csinálni. Tanácsot , technikát szeretnék akár szóba, akár videón, vagy élőben.

2019. nov. 11. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshogy jó, a barátnőd kérdezd meg hogy szereti.
2019. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 kérdeztem, de nem mond semmi konkrêtat, csak hogy csináljam. Nem segit semmit. Milyen erősen, milyen gyorsan, hol, stb. Csak hogy " dörzsöljem " és hogy ne legyek már ennyire balfxsz.
2019. nov. 11. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor dörzsöld ritmusosan neki orgazmusig!
2019. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az rossz, ha nem tudja kifejezni magát a szex terén. Ez elég fontos alap.

Ha komoly kapcsolat, és érdemes rá energiát fordítani, akkor mindenképpen beszéld ezt meg vele, mert a jó kommunikáció nem csak a szex, hanem a működő kapcsolat miatt fontos.


Mondhatja azt, hogy még ő sem tudja, de lehet, hogy olyan vad dolgot kíván, amit gátlásos kimondani. A sértegetés a magával kapcsolatos frusztráció jele, ezen is kellene dolgoznotok, dolgoznia.

Ez adódhat a nőiességével kapcsolatos komplexusából, vagy csak hogy nem tud jól kommunikálni, türelmetlen...


Tehát dumálni kell, meg kell mondani, hogy te mit szeretnél, pl. egyértelmű visszajelzéseket, hogy mikor jó, hogy mikor kellemetlen, ha ez megvan, akkor már az fl siker, mert akkor csak kísérletezgetsz, és látod, hogy mikor folytasd úgy, mikor válts és hogyan.


Egyébként a nőknek, ha nincs hüvelyi orgazmusuk, izgatni tudja ha a farkaddal kényezted a csiklóját misszionárius pózban.

2019. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!