Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te az orális szexel magadnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te az orális szexel magadnak is örömöt szerzel vagy csak azért csinálod, mert a párodat akarod kielégíteni?

Figyelt kérdés
pl. ha a párod nem igényelné akkor neked problémát jelentene, hogy nem nyalhatod ki/szophatod le?
2019. szept. 29. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Élvezem amikor lüktet a számba és másodpercekre van az orgazmustól. Én szeretem adni és kapni is. Egyszerűen azért mert tudom h élvezi és én meg azt ha tudom irányítani :)
2019. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Imádom nyalni a csajomat, ha az arcomon ül attól alapban gerjedek. Nincs ezzel baj.:)
2019. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kettő az nem lehet egyben? :D
2019. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő miatt.
2019. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretek szopni, nem csak azèrt, mert tudom, hogy jó a pasinak. (Legalábbis még nem találkoztam olyannal, aki nem élvezte/szerette volna) Viszont ha ő valamiért nem akarná, biztosan nem erőltetném.

Ez pedig visszafelé is igaz. Élvezem, ha nyalnak, de ha a párom rühellné nem erőltetném

2019. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretné kapni az orális szexet, nekem gond lenne, mert imádom adni. Őszintén, nem tudnám elképzelni nélküle az együttlétet. Nyalást viszont nem szeretem, csak az ujjazást. De azt nagyon.

36

2019. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magamnak is örömöt okozok azzal ha kinyalhatom barátnőm punciját. Illetve neki is örömöt okozok ezzel.


De a saját farkam is szeretem szopni és szoktam is rendszeresen, ezzel is örömöt okozok magamnak duplán. :)

2023. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!