Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek egy kapcsolatba beleférnek az ilyen jellegű dolgok, vagy nincs igényetek ilyen jellegű szexre esetleg taszít benneteket?

Figyelt kérdés

Korábban volt kapcsolatom, bőven elég volt a szex és az orál..

Lehet alapból magasabb az ingerküszöböm, az is lehet, hogy a korom és az eddigi tapasztalataim miatt van ez, de a sima vanila szex már nem elég hosszútávon, szükségem van a bdsm-re.

A fenekeléssel kezdődött, aztán jött a kötözés, szemkendő, szájpecek, az anális játékok, szerepjátékok és mindenféle extra. Mostanra elértem oda, hogy csak akkor érzem igazán kielégítőnek a szexuális életemet, ha ezeket tartalmazza. Korábban, 4-5 éve abszolút nem éreztem ezt, de most már a szerelem és az ölelés nem elég.


Igazából azért is vagyok tanácstalan, mert keveset beszélünk a szexről, nem tudjuk kb mi jár a másik fejében, kinek mik a határai, mitől indulnak be, stb. Ha pedig a 3. randin ezeket a dolgokat felhozod pasiként, akkor maximum az marad veled, aki csak dugni akar, aki komolyat keres azt fogja hinni, hogy csak megdugni akarod, holott csak tudom, hogy nem fogok kompromisszumot kötni szóval csak arról van szó amikor felhozom a szex témát, hogy egy minden téren kielégítő partnert keresek, akivel passzolunk.


Egy "hétköznapi" 20-30 közti nőnél ezek a dolgok beleférnek vajon, izgatják is?



2019. nov. 11. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

nálam belefér és izgat is

20/L

2019. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én imádom, szintén nem tudom elképzelni enélkül a szexet. 22N
2019. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez nagyon is belefér, de kérdezd meg h a partnerednek milyen igényei vannak.

L

2019. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, elég sok nőnek beleférnek ezek a dolgok. Valójában semmi extra nincs egy kis fenekelésben, kötözésben stb... :) A szerepjátékot meg lassan is fel lehet vezetni, csak egy kis fantázia kell hozzá.


Egyébként itt is megmutatkozik, hogy a szexuális kultúra 0 az országban, ezért nem beszélnek róla az emberek.

31/F

2019. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyíltan ezt is meg lehet beszélni max kérdezd meg h a saját vágyainkról még korai lenne-e beszélni.
2019. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem belefér és izgat
2019. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valahogy nálam is így kezdődött. Pici kötözés, fenék paskolás, egyre jobban megtetszett. Mára ott tartunk, hogy igazi fém bilincseket használunk, pálcával is kapok fenekemre, órákra ki-meg vagyok kötözve több pózban is, szem bekötés alap, van hogy száj betömés is erre is több féle játékunk van. Szeretem szerep játékokat, beöltözős szexet. Sima szex nekem túl unalmas lenne, erre indolok be, és így mindig változatos is.

És igen van aki szerint ez beteges.

25N

2019. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!