Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem ilyen, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen, hogy az éjjeli magömlés sokkal nagyobb orgazmussal jár álmomban az agyban, mint a rendes?

Figyelt kérdés

Egyrészt még ha nem is telt el sok idő, ezért nem jön ki sok, álmomban akkor is olyan, mintha patakban folyna ki, másrészt tényleg akkorát durranok álmomban, hogy érzem, hogy fáj, ami nem rendesen nem volt.

Szóval teljesen más élmény, intenzívebb, határozottabb, emlékezetesebb.


2019. nov. 11. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csaj te vagy így.
2019. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*csak
2019. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, de előfordul hogy spontán orgazmusom van álmomban....fel is ebredek rá

Az nekem is intenzívebb mint szexnél.

2019. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult már. Nem minden alkalommal de néha nagyobb szokott lenni az orgazmus mint szexnél.

F

2019. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyobb orgazmussal jár.

25

2019. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!