Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért éri meg a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg a pasinak nagyobb összeget ajánlani egy nőnek egy éjszakáért?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem egy új munkahelyen, ahol kaptam már szexuális felajánlásokat, de mindig elutasítottam.(a munkaköröm nem a szexualitással kapcsolatos, csak valamiért a pasikat izgatja) Nagyon sok gazdag emberrel találkoztam, és egy volt olyan aki hosszabb ideig próbált csábítgatni. Mikor nem adtam be a derekam, feldobott egy összeget, amit adna ha vele töltenék egy éjszakát. Ezen annyira meglepődtem, hogy csak hebegtem-habogtam, főleg ha az összeget nézzük. Kb 7-8 havi fizetésem lenne, úgy hogy nem keresek rosszul. Nem adtam neki rá választ, azt mondta ad időt hogy átgondoljam. Nagyon sok barátnőm, munkatársam mondja hogy fogadjam el, és használjam ki az alkalmat. Annyire nem gondolkoztam még rajta hogy elfogadjam-e, de az megfordult a fejemben, hogy miért kínálna ennyit, vagy miért akar ennyire lefeküdni velem. Nem is az a rossz pasi, egy ilyen 10/7-8,csak 10 évvel idősebb. Magamat sem mondom csúnyának, de azért ennyit nem fizetnék magamért. Szerintetek miért akar ennyi pénzt felajánlani egy éjszakára? Lehet valami hátsó szándéka is?

Ui: légyszíves mellőzzük a "kamu" hozzászólásokat, mert tényleg nem az.


2019. nov. 3. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Kétlem, hogy valóban kifizetne annyit...
2019. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Két dolog merült fel ezzel kapcsolatban bennem! Vajon tényleg odaadná azt a pénzt, vagy csak kíváncsi, hogy van-e az a pénz?

Másik, hogy utána tutira kibeszélne a többi pénzes havera előtt, amire aztánmég az állásod is rámehetne, ha nem a kariered! Azt mondom, hogy a méltóságodat nem lehet pénzben megfizeti, ezért ne hagyd magad lefizetni csak egy, szexért, hiszen onnantól már luxusk..vaként néznek majd rád azok az emberek.

2019. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Nem találkozok semmi ismerősével, meg a luxus... címke nem annyira érdekel.

Felajánlotta hogy előre utalja a pénzt, szóval ezért is furcsa nekem.

2019. nov. 3. 12:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked több mint fél év megkeresni két milliót, tőle, ha megkérdeznék mennyi pénze van, nagyobb hibahatárral adna becslést.
2019. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom ismered ezt a viccet. Pasi megkérdezi a nőtől lefeküdne-e vele 100 millióért. A nő vonakodva, de igent mond merthát sok pénz. A pasi visszakérdez na és egy ezresért, amit a nő ki kér magának, hogy minek nézik. Mire a pasi, az hogy mi vagy már tudjuk, már csak az összegről alkudozunk.

A tisztesség nem eladó, akármekkora az összeg! Egyébként ha valaki kőgazdag kérdezd meg tőle, de könnyen járhatsz úgy mint a fenti viccben. Ha igent mondasz bármelyik ajánlatra, még ha nem is történik meg a bélyeg attól még rajtad marad.

2019. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 torkosborz ***** válasza:
Én meg azt mondom, mindenkinek megvan az ára...
2019. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mikeXxX ***** válasza:

De kis naiv ez a kérdező 😂 ! Aztán meg jelenti a banknál hogy félre ment a pénz x ideig vissza is követelheti 😁.

Vagy majd megírod nekik hogy az a ribi pénzed volt ?

Ennyi szerencsétlent !

Kezdek hányni már az itteni emberektől !

40f

2019. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most nem arról van szó hogy elfogadom-e. Még nem gondolkoztam rajta, de ha elfogadom az én dolgom lesz, ha nem fogadom el az is. Lényegében a hátsó szándékokról kérdeztem, és köszönöm annak aki arra válaszolt. Nem érdekel a megbélyegzés meg az ehhez hasonló dolgok.. Felajánlotta a pasi hogy írathat az ügyvédeivel szerződést, ha akarom át is nézethetem ügyvéddel. Természetesen erre sem mondtam semmit, mert nem döntöttem még.
2019. nov. 3. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdésed?
2019. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ahogy a kifejtésben leírtam:

"Szerintetek miért akar ennyi pénzt felajánlani egy éjszakára? Lehet valami hátsó szándéka is?"

2019. nov. 3. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!