Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudok valamit kezdeni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamit kezdeni az élvezés utáni érzékenységgel?

Figyelt kérdés
Szeretnék 2-3x elélvezni, hogy lenyugodjak, viszont eléggé érzékeny vagyok 1 élvezés után is. Ha várok utána az minimum 30-40 perc. Tudtok erre tanácsolni valamit?
2019. nov. 11. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a partner, ki lehet használni az érzékenységet, nagyon finom nyelv játékkal lehet újabb orgazmust elérni.
2019. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párom bennem marad, nagyon finoman érzékien mozog, így újabb és újjabb orgazmust élek át. Érti a dolgát hogy ott ne ingereljen ahol hiperézékeny lesz.
2019. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos jelenleg nincs partner.
2019. nov. 11. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg úgy tudna összejönni, ha olyan partnered van (jelen esetben akkor 1éjszakás) aki odadóbb és szívesen “megpróbálná” ezt.
2019. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Partner hiányában kísérletezz magadon. Ha ismered annyira a saját tested akkor a leendő partnernek is segítségére lehetsz abban, hogy hogyan jó neked.

Az apróbb, finom mozdulatokat magadon is ki tudod próbálni, az ujjaid vagy segédeszköz segítségével a behatolás is imitálható, próbálható.

Szerintem előbb magadon tapasztald ki, hogy orgazmus után hol és hogyan esik jól a további ingerlés, e tudás birtokában partnerrel is egyszerűbb lesz.

Sok sikert! :)

2019. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Az érzékenység kb 2-3 perc amit ki kell várni. Az akciókészség ellenben 15-30 perc mert kielégültél.
2019. nov. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány. Nekem sajnos sokkal több idő, mint 2-3 perc.
2019. nov. 12. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallottam h vannak ilyen lányok. Neked meddig érzékeny? Az első után is ilyen?
2019. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!