Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex orgazmus nélkül? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex orgazmus nélkül? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, szexeltek a pasitokkal, simogatás, előjáték, kölcsönös orál, majd aktus, de a srác nem megy el, hanem kihúzza az álló farkát és azt mondja, hogy ebből mára elég volt, majd felöltözik és magadra hagy.

Ő nem fejezi be magának, visszalankad és ennyi.

Te (nőként) mit csinálsz?

a, elélvezteted magad

b, kiakadsz

c, sírni kezdesz

d, egyéb (válaszold meg)



2019. nov. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek után megfontolnam hogy a pasim marad e.
2019. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

D.

Aznapra, hagyom a témàt, de màsnap azért, megbeszélném vele, hogy mi volt a baj.

2019. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Kihúzza a pasi az álló farkát hogy elég volt már?

Ilyen a földön nincs,honnan szedted nem tudom,de vagy nem dugtál még,vagy nő vagy.F

2019. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 21:33 ilyennel meg en sem talalkoztam, pedig mar tul vagyok a 4. xen

olyan volt, hogy drog vagy alkohol hatasara (vagy valami egyeb zavaro tenyezo, telefon, csongo, stb) lelankadt neki es felbehagyta suru bocsanatkeresek kozepette, aztan osszebujtunk vagy dumaltunk, de szerencsere meg egy olyan kretennel sem hozott ossze a sors, aki ilyenkor feloltozik es magamra hagy...

2019. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyszer már történt velem ilyen.

b,c,aztán d(megbeszélés) majd pár órával később a.

2019. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok így csak annyit jegyeznék meg hogy a "felöltözik és magadra hagy" az utójáték elmaradása ami kb annyit jelent hogy leszarja a nőt. Ez még egyéjszakás esetében is borzalmasan hitvány viselkedés.

Álló farokkal abba lehet hagyni, mert a szexben majdhogynem minden ugyanolyan szép és jó érzés mint az orgazmus tehát orgazmus nélkül és lehet 70-85%-os végeredményt elkönyvelni...

Persze ezt meg kell beszélni a partnerrel, mert lehet hogy nem érti miért történik ez. Ez lehet fáradtság, zavaró körülmény miatt is. Vagy csak később folytatni akarja és befeszülve a végén nagyobb lehet az élvezet.

35F

2019. nov. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!