Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet hogy már az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy már az orgazmus nem olyan mint régen?

Figyelt kérdés
mindegy h szex vagy önkielégítés amikor elélvezek és a csúcsponton amikor a leggyorsabban csinálod akkor egy kis ideig intenzív az élvezés de pár másodperc után elmúlik, verni már nem tudod de még az orgazmus érzése megvan és érzed h maximálisan jó legyen kellett volna tovább csinálni 31f
2019. nov. 12. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
meguntad?
2019. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kádár idejében minden jobb volt...
2019. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már hogy ritkábban csinálod az önkielégítést?
2019. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek igy semmi ertelme amit irsz. A kerdes alatti magyarazat kb. semmilyen kapcsolatban nincs magaval a kerdessel.

Amugy meg ha allandoan szexelsz, mellette meg onkielegitest is vegzel, ne csodalkozz ha egy ido utan nem lesz mar olyan elvezetes. Leginkabb azzal tudnad elvezni akit szeretsz. A tobbi mar csak monoton jatek, karpotlas, es azt az ember szervezete is megerzi. Talan az erzesekben vagy azok hianyaban / megvaltozasaban keresd a valaszt. 31 evesen amugyis rajohettel volna. Tobb mint 10 evvel vagyok fiatalabb mint Te, megsem szerencsetlenkedek ennyit.

2019. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen minden jobb volt. 5 évvel ezelőtt még hatalmasakat élveztem és sokáig bírtam. Most már az asszony se néz ki jól. 76F
2019. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Prosztata!
2019. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!