Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat akik bármilyen okból kifolyólag csak szexre vágynak valakivel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel túl van szakitason vagy nem akar komoly kapcsolatot de hiányzik az intimitás.. akkor nem is lehet szó valami lazább dologról egy lánnyal?
2019. nov. 12. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én nem ítélem el, ha a szándékait előre közli, nem pedig hitegeti a lányt komoly kapcsolattal.
2019. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Amennyiben tisztességesen előre közli - ahogy az előttem szóló is írta -, akkor nem szabad elítélni. 40f
2019. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem ítélem el, ha nyíltan elmondja hogy csak ez a szándéka.
2019. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
de ha előre elmondja, 100-ból 1 lenne aki nem küldené el. vagy netán tévednék? én még szűz vagyok, de nekem ezt mondták mások akik előszór még őszinték voltak, de mivel így semmire se jutottak, elkezdtek hazudozni. persze érdekelne mások véleménye is, és csajok ti mit tennétek?
2019. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerintem ez attól függ, hogy az általad kiszemelt lánynak milyen szándékai vannak. Ha ő sem komoly kapcsolatra vágyik és bejöttök egymásnak, akkor valószínűleg benne lesz a dologban. Viszont ha komoly kapcsolatot keres, akkor nem fog belemenni.
2019. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el. Én is jobban preferálom az ilyet, mint az egyéjszakás kalandot.

L

2019. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 pont erre célzok, hogy amikor az első randin szoba került, mind nemet mondott. 2 ilyen ismerősöm volt az első 10-ig csaj után kezdet el hazudozni, a másik 4 után. az itt lévő csajok ha ma ez lenne veletek mit tennétek? őszintén, ha az első randi elején azt mondanák hogy csak szexre kellesz, tuti hogy a legtöbb azt mondaná hogy mit képzelsz nem egy darab hús vagyok, talán nem szó szerint de nem jutnának semmire.
2019. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még az elején tisztázza ezt és nem hülyít, akkor nem ítélem el.
2019. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most nem az elítélésről van szó. hanem arról hogy akkor nagyon ritkán jutna szexhez. te is nemet mondanál vagy netán nem? vagy te vagy 100-ból az az 1 amelyik bele menne. az ilyen pasik azért ámítanak titeket mert különben évente csak 10-20 szexelne. nem bántásból hazudnak csak azért mert máskülönben nagyon ritkán szexelne. persze ettől még ez nem szép és nem is fer, de a szükségleteik fontosabbak
2019. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!