Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves elmúltam azt akarom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves elmúltam azt akarom kérdezni, hogy ilyen korban hányszor kelene végezni önkieleégítést ha nincs valaki szexuális kapcsolatban tehát ha nincs partnere hányszor kellene?

Figyelt kérdés
Igazából hozzászeretném tenni hogy három gyosgzert szedek bár megmondom őszintén anyám akaratából szedem mert nem szednék eggyet a olanzapint másik kettő pedig nyugtató egyik a xanax másik a neurol de olanzapint felelsegesnek tartom járok orvoshoz is pszihiáterhoz ezek a gyosgzerek mennyire folyásolhatják be a nemivágyat főleg olanzapin mert azt olvastam hogy növeli a gyosgzer a vérben a prolaktin szintet és sajnos ezáltal csökken a tesztoszteron meg plsuzban mióta szedem sajnos felszedtem 30 kg igaz rám fért valamennyi de ez sok plsuzban szok sajogni mert bár hosszú lene leírni min mentem keresztül életem során de sajnos magamnak köszönhetem és ezáltasl lettek ilyen pszihológiai problémáim !! Normális válaszokat várok

#szexualitás #férfiak egészge
2019. nov. 12. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Atyaúristen. Azonnal pszichiátriára küldenélek és be is fektetnélek.
2019. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért küldenél oda mert pár szavt a billenytűzettel rosszul pöty=ogtettem be??
2019. nov. 12. 19:11
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel!

Ez az össze vissza írás borzalom.

A nyugtatót libido csökkenést okoz, nem ajánlom hogy hosszu tavon szedd! Meg most kezdj el rola leszokni.

2019. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
naponta.
2019. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen én is azt szeretném leszokni főleg az olanzapintól bár nem szedek sokat neurol szedek az jó meg xanaxot de olanzapint felesegesnek talállom mert hát csökkenti a vér tesztoszteron szintjét ezáltal n=oveli vagyis növeli a vér prolaktin szintjét és ez egy oldal meg lehet oldani a dolgokat lehet kérdezni csak kivácsi vagyok mert libidóm lecsökkent és 27 éves vagyok felnőtt ember saját feleléoségem az hogy besveszem iagzából anyám erőlteti a dolgot de én leszoknák vagyis letenném legszivesebben plsuzban hozzászeretném tenni hogy multbeli dolgok anak tudata létezése ami megnehezítti kifordulásomat a belső világomból sajnos pedig semmi sem tart örökre
2019. nov. 12. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Hagyjátok a kérdezőt békén, a helyesírás-ellenőrző a telefonokon borzalmas, kijavít mindent, összevissza, én se tudok rajta írni rendesen.


Kérdező, nincs olyan, hogy "kellene". Ezt annyiszor csinálod, ahányszor jól esik. Van, aki naponta, van aki naponta többször, van aki hetente vagy ritkábban, kinek hogy van kedve hozzá.

2019. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
aha mert hát szexuális kérdés annyia szerintem nem gáz igazából csak választ akartam kapni a kérdésemre plsuban ugye a gyosgzereket azoakt szeretném legalábis eggyet kiaktatni de rábízom az orvosomra aki kezel
2019. nov. 12. 19:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Igényeid szerint végezzed. Az orvosságszedést valóban bízd az orvosodra.
2019. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 féle gyógyszert szednél, akkor naponta lehetne, de így, hogy 3-at is, csak heti 1 ajánlott.
2019. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
HáT JAH KÖRÜLBELÜL anyiszor is szoktam végezni szerintem egyik gygoszer lenyomja a libidomat majd meg kel beszélnem az orvosommal és még lehet hogy el is fogja hagyni
2019. nov. 12. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!