Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem a fullos cicababák nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Nekem inkább a normális lányok tetszenek, akik nem szolizottan barnák, nincs kiszedve a szemöldökük, nincs tetkójuk satöbbi, hanem inkább természetesen szépek?


Az miért van, hogy a legtöbb fiúnak a playboy nyuszik tetszenek?



2019. nov. 13. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Dupla tagadással visszakapod az eredeti állítást.

Tetkó és szemöldökszedés? Mi baj ezzel? A többit megértem.

2019. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

A legtobb fiunak nem a playboy nyuszik tetszenek. Hanem csak probalnanak talalni egy normalis not, akivel egyutt lehet lenni egy eleten at. Egesz addig amig a nok el nem kezdenek csalni, meg hazudozni, jatszani az erzeseikkel/erzeseinkkel.

Jaj igen, minimalis igeny, hogy neha mossanak mar hajat, de azert az tulzas h playboy nyuszit keresunk. Egy minimalis igenyesseg (ami alatt nem a ruhat es a tobbi anyagi jolet altal megvasarolhato dolgot ertem) azert elvarhato.....

A noket nyugodtan kerdezd meg nekik ezzel szemben tobbszorosen magasabb igenyeik vannak.....

Ha valaki ellenuk forditja a sajat magas igenyeiket, es ferfikent jo testet var akkor maris "csak a playboy nyuszik jok". Szoval azert ezt siman a nok alapozzak/alapoztak meg azzal, hogy minden ferfi kigyurt min 180cm magas, nem gyerekes, talraesett ,nem kover, tokeletes izlesu uriember kell legyen. Biztos a nok is meg tudnak felelni az ezzel ekvivlanes noi normaknak (most nem sorolom fel oket, mert ugysem kerdezted. De nezzenek mar magukba...) En eletemben 1db elvarast nem fogalmaztam meg a nokkel szemben a husegesseg, oszinteseg alapkovetelmenyen kivul. De meg annak sem tudott megfelelni egy sem 2x ev alatt.

F

2019. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Részben szocializáció: különböző mértékben, de mindenkire hat az éppen érvényes szépségideál.

Részben pedig szerintem nincs teljesen így, pl. a szoli-tetkó vonalat nem látom olyan népszerűnek, legfeljebb bizonyos körökben. Viszont pl. egy becsülettel meghagyott női szemöldöktől elég sok férfi kikészül(ne).


#2

"En eletemben 1db elvarast nem fogalmaztam meg a nokkel szemben a husegesseg, oszinteseg alapkovetelmenyen kivul."

Ilyen minimális elvárás gyakorlatilag a koldulás párkapcsolati megfelelője, és azt sugallja, az illetővel valami baromira nincs rendben (valószínűleg fejben, amit a mondataid prímán alá is támasztanak).


F

2019. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné - a művelt rómaiak azt mondták ízlésekről nem lehet vitatkozni. Úgyhogy teljesen normális ha neked nem a plázacica típus tetszik.
2019. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

A nagy képet nézve az látszik hogy a férfiaknak az ösztöneit el tudja indítani bármilyen nő aki megüt egy bizonyos szintet (poligám jelleg) . A nők azok akik a legéletrevalóbbat keresik és ha találnak jobbat indulnak be az ösztönök (hipergám jelleg).

Ezek nem feltétlen kinézetre vonatkoznak. Lehet egy nő kismellű, kisfenekű és fogszabályozós akkor is tud szexuális ingert kiváltani (lásd Piper Perri) és lehet egy férfi alacsony túlsúlyos és az arca is lehet olyan mintha éppen előmászott volna a mocsárból (Danny DeVito).

De lersze ezekhez hozzájönnek olyan dolgok mint a civilizáltság vagy a család modell.


Egy metaforával élve: A férfi a benne lévő láncra vert állatot odaengedi enni minden falathoz ami nem rohad vagy nem eszi már más míg a nő csak a legfinomabb falatot adja az állatnak.

2019. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a normalis
2019. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!