Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit csinálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel már volt "valami" de hivatalosan még nem járunk. Azt mondta hogy ő még élni akar mielőtt komoly kapcsolatra adja a fejét. Én időközben nagyon megszerettem és ő is engem, tudom mert érzem rajta :)

Viszont most felhozta azt hogy mi lenne ha hármasoznánk a legjobb haverjával vagy az én legjobb barátnőmmel, döntsem el én mit szeretnék, illetve rá tudom e beszélni a barátnőmet. Félek hogy ha mindkettőre nemet mondok akkor uncsinak fog tartani és sosem lépünk tovább. Az igazat megvallva a 2L1F felállás nekem nem annyira tetszik, meg azt se szeretném ha a barátnőm tudná hogy ilyesmibe belemegyek. Szóval marad a haverja akit ismerek és tényleg szimpatikus és már el is képzeltem azóta milyen lenne XD, de ez csak fantázia tudom. Nem akarok nemet mondani, hogy emiatt megszakítsa velem a kapcsolatot, a fogigátlót is miatta írattam fel, én tényleg komolyan gondolnám vele.

L 19


2019. nov. 14. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként írok és saját tapasztalat:


Ha bele mész abba hogy 2en megkeféljenek akkor utána felírnak a győzelmi listára és rádadják a kabátot...

2019. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is, örülj neki hogy őszinte! Sokkal jobb mintha ígérgetne fűt-fát. Másodszor, csak akkor menj bele, ha téged is izgat a hármasozás, mert ha megteszed neki, de esetleg nem lesz továbblépés a kapcsolatban, csalódott leszel. N
2019. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz komoly kapcsolat, ha még együtt sem vagytok de már a haverjával dugna.
2019. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha téged is izgat, akkor próbáld ki:) Nem mindig lesz ilyen lehetőséged..
2019. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánynak bármikor van ilyen lehetősége. De szerintem ez a vonat amire ilyen nagyon fel akarsz szállni, nem pont az amire te számítasz...
2019. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg komolyan gondolnám vele."


Ez sajnos naívság részedről. De te tudod. 19 évesen nem biztos, hogy véresen komolyan kellene bármit is, de amúgy azzal sincs baj. Az egyik legjobb barátnőm két éve nagy-nagy szerelemben él a párjával és már a közös életüket tervezik. A te fiúd szerintem nem ilyen, és ha nem azonosak az elképzeléseitek, az feszültségekhez fog vezetni. Például ha csak azért teszel valamit "nehogy elhagyjon".

Hogy a kérdésre válaszoljak, én nem mennék bele, és lehet hogy nem is akarnék így vele lenni...

21L

2019. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!