Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 80/B mellméretű lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

80/B mellméretű lánnyal milyen a mellszex? Bővebben lent! 22/F

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és most alakulok 17 éves csajjal. 80/B a mellmérete. Arra lennék kíváncsi, hogyha összejönnék vele, akkor milyen lesz a mellszex? Ugye ezek nem azok a hatalmas méretű mellek. És vajon mennyire lógnak?

2019. nov. 14. 09:06
 1/9 subrette ***** válasza:
B kosaras mell 17 évesen nem kellene, hogy lógjon. És van még esély, hogy nőjön ilyen korban.
2019. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálunk B-s mellel is működik a mellszex

szerintem még kerek neki max egy picit lógós

2019. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy 17 éves lánynak nem igazán lóg még, 80B-s mellel is lehetséges elvileg a mellszex, de igencsak közé kell szorítanod, bár inkább csak érinteni fogja a pénisz oldalát.

Egyébként meg miért a mellszexet favorizálod? Ha nem tudjátok megvalósítani, akkor próbálkozzatok sima dugással, az is igen jó, sőőőőőt :P

2019. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyire lóghat a melle? (Én azt szeretném, hogy minél jobban lógjon neki mert én azt szeretem)
2019. nov. 14. 20:47
 5/9 exronin ***** válasza:
A helyes mondatban az is szerepel kedves kérdező, hogy köszönöm az eddigi válaszokat.
2019. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress egy 60-70 evest annak mar biztos megereszkedtek! Léci
2019. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csinláltam fiatal csajjal akinek nagy cicijei voltak, de nagyon lógtak...


eleinte zavart, de később pl a mellszex elképesztő volt vele :P

vagy mikor a fejem közéjük tettem, és ő összefogta őket stb...

Az élvezet felülmulta a kezdeti pánikot.

2020. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Írtam privátban!
2020. márc. 6. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen a csajomnak 90/D-s melle van nem rossz, de van egy F kosaras barátnője vele egyszer szívessen kipróbálnám én is a mellszexet.
2020. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!