Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heti egy popsiszex miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy popsiszex miatt késöbb lehet problémám?

Figyelt kérdés
Eddig sosem csináltam, az új pasimmal viszont igen. Heti egyszer csináljuk majd, lehet ebböl gondom?
2019. nov. 14. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Êlvezted?

Heti egy alkalomtól nem lesz bajod.

2019. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen!
2019. nov. 14. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet belőle gondod.
2019. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Naponta szexelek jelenleg, van, hogy többször is. Volt hetes kihagyás, de évek óta, minden nap kimosom magam, stb és szexelek popsiba. Semmi bajom.


N26

2019. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Heti 2x ritkán 3x is csináljuk .. mindig oda figyelve nem durván.. De nyilván nem ezzel a pasival fogok megöregedni még igazából együtt se vagyunk most akarom még szakítani vele ezt a viszonyt mert el kezdett udvarolni én meg már rá untam nincs benne semmi újdonság izgalom...

Vissza térve a kérdésedre 6 hónapja tart a viszony eddig még semmi kellemetlent nem tapasztaltam....

Új partnerrel.meg nyilván nem csinálom egyből seggbe

2019. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Heti 3x-től sem lehet bajod, ha betartjátok az anális szex alapszabályait: higiénia, síkosítás, fokozatosság, egészségetekre :)
2019. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!