Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem laktok együtt, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem laktok együtt, de a párod így menne fel hozzád, akkor hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés

Korábban beszéltünk már az anális szexről és tudom, hogy nagy vágya. Nagyon jó vele a szex, szerencsére az a fajta férfi, aki tudja hogyan kell használni... :)

Arra gondoltam, hétvégén meglepem a popsimmal is. Itthon előkészülök és egy pluggal a fenekemben fogok felmenni hozzá. Általában nem bírjuk sokáig és hamar egymásnak esünk.


Fiúk, ti hogyan reagálnátok ha a barátnőtök így menne fel hozzátok? Esetleg jobb lenne ha inkább beszélnénk erről és elmondanám neki, hogy mit terveztem hétvégén, vagy így spontán jobb lehet?

24 évesek vagyunk, három hónapja együtt.



2019. nov. 14. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan örülnék neki, ha engem valaki így lepne meg. Szerintem ne beszéljétek meg előre, legyen meglepetés! Biztosan izgató lesz neki, amikor rájön, hogy benned van a plug. F
2019. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat reszemrol orbitalisan meghalalnam ezt a gesztust az tuti. :) Van fantaziad, szerencses a pasi.
2019. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik vágyam lenne ha így meglepnének és nagyon izgató lenne !

Biztos eléred nála hogy borzasztoan kívanni fog !!

2019. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lepd meg spontán! Gondolj bele: ha mégsem jön be neki, akkor ugyanott lesztek, mintha egy beszélgetés után derülne ki. Ha viszont kívánja, akkor nagyon kellemes meglepetést fogsz neki okozni!
2019. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam így a pasim. :) Sok nem kellett, hogy ő legyen bennem a plug helyett.
2019. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszene.
2019. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fuj! Kakás!
2019. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Mosakodj ki, de semmit ne rakj be! Addig öblíts tiszta vízzel míg tiszta jön vissza. Amikor a hagyományos rész lement akkor mondd meg neki h kinyalhatná és készültél úgyhogy ha a nyelvével már megdugta a feneked akkor be tehet oda mást is.

35F

2019. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!